Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
12. augusta 2019, 9:06
Čas čítania 0:00
Oskar Almássy

Séria G. I. Joe dostane ďalší film. Napíšu ho scenáristi Mission: Impossible

Séria G. I. Joe dostane ďalší film. Napíšu ho scenáristi Mission: Impossible
Zdroj: Paramount Pictures
FILMY A SERIÁLY
Uložiť Uložené

Máme tu ďalšiu dávku správ zo sveta filmu aj seriálu.

Aj dnes sa hlásime s našou pravidelnou rubrikou Raňajky s Filmkultom, ktorá ťa znova oboznámi s tými najzaujímavejšími novinkami zo sveta filmu a seriálu.

Aaron Taylor-Johnson je závislákom na drogách a alkohole

Spoločnosť Momentum Pictures zverejnila oficiálny trailer pre drámu A Million Little Pieces. Jej príbeh vychádza z predlohy od Jamesa Freya a zameriava sa na 23-ročného závisláka (Aaron Taylor-Johnson) na alkohole a drogách, ktorý sa rozhodne pre odvykačku. Za réžiou stojí Sam Taylor-Johnson (Nowhere Boy) a okrem Aarona si zahrá aj Billy Bob Thornton, Charlie Hunnam, Giovanni Ribisi, Juliette Lewis, Odessa Young či Carla Juri. Americká premiéra je naplánovaná na 6. decembra (prosinec) 2019.

Režisér Suicide Squad a Fury si vyhliadol ďalší vojnový film

Režisér David Ayer (Fury, End of Watch) by mal pre štúdio Paramount natočiť vojnový film El-Alamein. Ten bude adaptáciou skutočných epických bitiek medzi nemeckým poľným maršalom Erwinom Rommelom a britskou armádou vedenou Bernardom Montgomerym. Scenár napísal David Self (Road to Perdition), no na ďalšie informácie o projekte si budeme musieť ešte počkať.

Raňajky pondelok
Raňajky pondelok Zdroj: Sony Pictures

Seriálové univerzum so Spideyho postavami je stále v pláne

Režisér a scenárista Chris Miller (The Lego Movie, 21 Jump Street) prezradil, že s kolegom Philom Lordom ešte stále hľadajú spôsob, ako čo najlepšie odštartovať televízne univerzum Sony, zamerané na postavy zo Spideyho sveta. Postáv majú totiž k dispozícii približne 900 a plánujú vytvoriť niečo, čo sa nepodobá na nič iné vo vodách seriálu. Všetko by sa vraj malo vyjasniť v najbližších mesiacoch.

Raňajky pondelok
Raňajky pondelok Zdroj: Sony Pictures Animation

10. séria The Walking Dead sa predstavuje obrázkami

Stanica AMC zverejnila nové fotky z 10. série The Walking Dead. Tá si odbije svoju už premiéru 6. októbra (říjen) 2019 a pre viac informácií klikaj sem.

Séria G. I. Joe údajne dostane ďalší film

Spoločnosť Hasbro podľa magazínu The Hollywood Reporter pracuje na ďalšom filme zo série G. I. Joe. Jednou z postáv by pritom mal byť Chuckles, ktorý vznikol ešte v 80. rokoch a je známy svojou infiltračnou prácou. Scenár píšu Josh Appelbaum a Andre Nemec (obaja Now You See Me, Mission: Impossible - Ghost Protocol).

Raňajky pondelok
Raňajky pondelok Zdroj: Paramount Pictures
Domov
Zdieľať
Diskusia