Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
19. augusta 2019, 23:54
Čas čítania 1:14
Oskar Almássy

Filmová zombie séria Resident Evil sa dočká rebootu. Nová verzia sa má vrátiť k videoherným koreňom

Filmová zombie séria Resident Evil sa dočká rebootu. Nová verzia sa má vrátiť k videoherným koreňom
Zdroj: Sony Pictures
FILMY A SERIÁLY
Uložiť Uložené

Opäť raz sme si pre teba prichystali dávku skvelých filmových aj seriálových správ.

Máme tu ďalší prehľad noviniek zo sveta filmu a seriálu. Aj dnes sa v našej pravidelnej rubrike Raňajky s Filmkultom dozvieš všetky podstatné informácie z posledných dní.

Dark Phoenix je najhoršie zarábajúcim X-Men filmom v histórii série

Vlažne prijatá komiksovka X-Men: Dark Phoenix vo štvrtok oficiálne ukončila svoje pôsobenie v kinách a so sumou 252,4 milióna dolárov celosvetovo sa tak stáva jednoznačne najhoršie zarábajúcim X-Men filmom v histórii. Teraz je už na šéfovi Marvel Studios a štúdiu Disney, aby sa postarali o to, že mutanti budú na veľkom plátne opäť raz za niečo stáť. Nových X-Men a Fantastickej štvorky by sme sa tak mohli dočkať už v 5. Fáze MCU.

Raňajky utorok
Raňajky utorok Zdroj: boxofficemojo

Kevin Smith bude mať pod palcom nový seriál zo sveta Masters of the Universe

O produkciu pripravovaného seriálu Masters of the Universe: Revelation, ktorý bude priamym pokračovaním animáku He-Man and the Masters of the Universe z 80. rokov minulého storočia, sa postará herec a režisér Kevin Smith. Ten bude zároveň zastávať aj pozíciu showrunnera. Dátum premiéry na Netflixe ešte nepoznáme, no streamovací gigant nás potešil aspoň prvým plagátom.

Raňajky utorok
Raňajky utorok Zdroj: Netflix

Aká je podľa divákov režisérska verzia hororu Midsommar?

Režisér Midsommar Ari Aster uviedol na festivale Scary Movies predĺženú, 171 minúť dlhú verziu filmu, ktorú považuje za ešte kompletnejšiu. Podľa divákov nejde o nijako radikálne odlišnú verziu, no oproti tej kratšej je vraj bohatšia. Z postavy Christiana (Jack Reynor) je údajne ešte väčší hajzlík a obyvatelia Hårgy sa zdajú byť o čosi zlovestnejší. Do snímky bola tiež pridaná aj približne 15-minútová nočná scéna, ktorá bola zameraná na obetovanie utopením v neďalekej rieke.

Filmová séria Resident Evil dostane reboot

Režisér Johannes Roberts (47 Meters Down) prezradil, že pracuje na reboote hororovej zombie série Resident Evil. Nová verzia by mala značku vrátiť späť k jej videoherným koreňom, pričom Roberts sľubuje poriadne strašidelný zážitok. Či ale v chystanom filme uvidíme postavy, ako napríklad Leon či Jill, to zatiaľ netušíme.

Raňajky utorok
Raňajky utorok Zdroj: Sony Pictures
Domov
Zdieľať
Diskusia