Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
30. októbra 2019, 19:27
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Kedy vyjde ďalší album Haha Crew? Samey a Dalyb prezrádzajú exkluzívne informácie

REFRESHER HAHA CREW SAMEY
Uložiť Uložené

So seriálom Refresher Backstage sme sa tentokrát boli pozrieť na show k Sameyovmu najnovšiemu projektu XYZ.

Samey má za sebou vydanie druhého albumového projektu, ku ktorému aktuálne prebieha aj sprievodné turné naprieč Slovenskom. Na jednu zastávku, konkrétne tú v trenčianskom klube Piano, sme sa vybrali aj my, aby sme zistili, ako to tam vlastne vyzerá. Už tradične sme vyspovedali niekoľkých návštevníkov a keďže sa náš koncept volá Refresher Backstage, navštívili sme aj priestory, kam sa za normálnych okolností fanúšik nedostane. 

Na koncerte nechýbali ani špeciálni hostia Saul a Dalyb, pričom druhý menovaný nám v krátkom rozhovore prezradil čosi viac o svojich plánoch a dokonca aj plánoch Haha Crew na rok 2020. Od Dalyba sa v decembri ešte dočkáme projektu plného bangrov a v budúcom roku by mala prísť ďalšia plnohodnotná doska celej košickej crew. 

Opäť nás bavili aj návštevníci, ktorí si show patrične užili. Ako už býva zvykom, preskúmali sme aj útroby klubu a Šajmo ti vysvetlí, prečo je na stene napríklad fotka Kuliho alebo panorámy New Yorku. 

Odporúčané
Ego: Tekashi nebol žiadny gangster. Bol v rozpakoch, keď mal preskočiť plot na kúpalisko Ego: Tekashi nebol žiadny gangster. Bol v rozpakoch, keď mal preskočiť plot na kúpalisko 26. septembra 2019, 18:46
Domov
Zdieľať
Diskusia