Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
23. januára 2019, 23:34
Čas čítania 0:00
Dominik Vetrák

Tvorca Punishera chce mať v prípadnej 3. sérii Daredevila aj Kingpina

Tvorca Punishera chce mať v prípadnej 3. sérii Daredevila aj Kingpina
Zdroj: Netflix
FILMY A SERIÁLY PUNISHER
Uložiť Uložené

Showrunner Steve Lightfoot má smelé plány, je však otázne, či mu ich Netflix umožní uskutočniť.

Druhá séria Punishera je vonku a my netušíme, ako sa jej darí z diváckeho hľadiska. Budeme však dúfať, že veľmi dobre. V recenzii si odo mňa včera odniesla solídnych 7,5/10 s tým, že tú tretiu by som tiež veľmi rád videl. Bohužiaľ, je viac než pravdepodobné, že sa tak nestane, keďže Netflix postupne ruší všetky svoje marvelácke seriály. 

Showrunner Steve Lightfoot sa pri diskusiách o 3. sérii nechal počuť aj o tom, že by v nej rád videl Kingpina a Daredevila. Obe postavy majú bohatú spoločnú komiksovú históriu, takže by ich prítomnosť vôbec nepôsobila silene. Otázne ostáva, akú rolu by vlastne zohrávali a či by to nepôsobilo divne, keďže ich seriál sa zrušil. 

Tvorca seriálu trochu v 2. sérii poľavil, ale práve príchod takýchto skvelých postáv by 3. sériu mohlo nakopnúť. A navyše, Netflix by tým potešil fanúšikov, ktorým Daredevil tak veľmi chýba. Najprv sa však musí dať zelená Punisherovi a aj keď to je možné, v súčasnosti tomu radšej neveríme a nerobíme si veľké nádeje. 

Čo na to hovoríš ty? My by sme rozhodne privítali spoločný crossoverový seriál. 2. séria Daredevila dokázala, že ich príbehy sa dajú vyrozprávať aj oddelene a pokojne by to tak mohlo fungovať aj v budúcnosti, čím by sa odstránila vata z 13 epizód.  V súčasnosti by to bolo asi najlepšie možné riešenie pre divákov. Ak však Netflix  zruší aj Punishera, zrejme to bude mať niečo spoločné s príchodom Disney + (pevne veríme). 

Domov
Zdieľať
Diskusia