Prepnúť do nočného režimu
Prepnúť do denného režimu
Pondelok 14. 10. 2019 meniny má Boris

hľadaj na refresheri

Uložený článok nájdeš
v ponuke používateľa.
Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.
V spolupráci

Článok vznikol v spolupráci s ČSOB

Čo je v spolupráci?

Jedná sa o obsah, ktorý chcel REFRESHER vytvoriť, ale vznikol aj vďaka spolupráci s inzerentom. Inzerent do obsahu nezasahoval vôbec, maximálne poskytol informácie, fakty a návrhy na úpravu.

Zaujímavosti
5
Viktor Kniš
25. september 2018, 17:54

Používaš v škole ťaháky? Bratislavčania ti poradia, ako na to

Škola je už v plnom prúde a s ňou aj všetky testy a písomky. V uliciach hlavného mesta sme zisťovali, či Slováci podvádzajú.

Viktor Kniš
25. september 2018, 17:54
Používaš v škole ťaháky? Bratislavčania ti poradia, ako na to
Musíš byť prihlásený/á , aby si mohol uložiť článok.
Nepodařilo se uložit změny. Zkus se nově přihlásit a zopakovat akci.

V prípade že problémy pretrvávajú, kontaktuj prosím administrátora.
OK
5
Uložiť na neskôr.
Uložený článok nájdeš
v ponuke používateľa.

Do ulíc Bratislavy sme zavítali opäť a tentokrát sme oslovovali náhodných okoloidúcich študentov, keďže sme pre nich mali trochu citlivú, no hlavne veľmi aktuálnu otázku. Škola je už v plnom prúde sa s ňou aj písomky a testy, ktoré sa veľmi často nezaobídu bez ťahákov.

 

Keďže aj náš Šajmo je ešte stále poctivý vysokoškolák, Slovákov sa pýtal, či ťaháky používajú a aký formát sa im osvedčil najviac. V kurze sú samozrejme smartfóny aj klasické papierové ťaháky či písanie po končatinách. V spolupráci s ČSOB sme zároveň zisťovali, či je podľa opýtaných používanie pomôcok počas testov správne. 

 

Používaš v škole ťaháky? Bratislavčania ti poradia, ako na to

 

V závere videa sa ešte naviac dozvieš čosi viac o študentskom účte v ČSOB, s ktorým sa dočkáš množstva výhod. Všetky dôležité informácie nájdeš na necumamakaj.sk a tešiť sa môžeš na 30 € bonus. Tam to však ani zďaleka nekončí. 

 

Po založení účtu môžeš vyhrať iPad alebo iPhone X a poukážku na 50 eur do App Store.  ČSOB sa navyše postará aj o tvoj výkon počas temného školského obdobia – pre každú oblasť ti odporučí niekoľko fantastických appiek, ktoré ti vyučovanie pomôžu s ľahkosťou prežiť, či už sa venuješ obchodu a marketingu, IT, športom, právu, umeniu, medicíne alebo prírodným vedám.

 

Aby sme ti dokázali priniesť zopár zaujímavých tipov, na našom Instagrame sme sa sledovateľov pýtali, aké aplikácie im pri štúdiu pomáhajú najviac. Najčastejšie sa medzi odpoveďami objavovala obľúbená aplikácia Duolingo, prostredníctvom ktorej sa dokážeš naučiť svetové jazyky.

 

V tesnom závese bola Photomath pre všetkých matematických nadšencov a zabudnúť nemôžeme na Spotify, keďže s hudbou ide všetko jednoduchšie.  Mladí Slováci samozrejme mysleli aj na úpravu fotiek, takže nezabudni na aplikáciu Adobe Lightroom CC

 

No a ak si v sebe práve objavil mladého umelca alebo dizajnéra, do tvojho iPhone sa určite hodí aj ďalší reprezentant kvalitných Adobe programov - Adobe Photoshop Sketch.

 

 

Ohodnoť článok
4
Zdieľaj článok
Hodnotenie tohto článku je dostupné len s aktívnym predplatným REFRESHER+.
Predplatiť si
Zrušiť
Pri hodnotení článku nastala chyba. Skús sa nanovo prihlásiť a znova ohodnotiť článok.

V prípade že problémy pretrvávajú, kontaktuj prosím administrátora.
OK
Najčítanejšie