Pondelok 21. 5. 2018 meniny má Zina

hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.
zdroj: Nicolas Cope

Takto vyzerá pracovné prostredie Kanyeho Westa, kde vznikajú najpopulárnejšie tenisky sveta

Minimalizmus a poriadna dávka brutalizmu. Čo povieš na tento kreatívny priestor v Los Angeles?

13. máj 2018, 18:48

Minimalizmus a poriadna dávka brutalizmu. Čo povieš na tento kreatívny priestor v Los Angeles?

Jeden z najkontroverznejších umelcov na svete zažíva v roku 2018 veľký comeback. Prostredníctvom Twitteru pravidelne servíruje nové zaujímavé informácie a okrem toho, že sa stihol zastať Trumpa a naložiť na značku Nike, oznámil aj vydanie viacerých hudobných projektov. Okrem jeho sóla sa dočkáme aj spolupráce s Kid Cudim a tiež veľa produkcií a snáď aj hosťovačiek. 

 

Teraz sme sa však po dlhej dobe dočkali niečoho menej kontroverzného a predsa oku lahodiaceho. Ide o virtuálnu prehliadku centrály značky YEEZY, ktorá sídli v Calabasas - mieste v Los Angeles. Práve na tomto mieste vznikajú nové populárne tenisky a oblečenie. Ťažko povedať, koľko času tu Kanye trávi, v každom prípade ide o kombináciu minimalizmu a brutalizmu, ktorá dokáže nadšencom vyraziť dych. 

 

Kreatívny priestor s na mieru vyrobeným nábytkom a množstvom betónových prvkov nafotil Nicolas Cope pre časopis PIN-UP. Máme možnosť vidieť hlavne spoločné pracovné priestory mimo nahrávacieho štúdia či knižnice, no aj napriek tomu si snáď každý dokáže predstaviť, akým smerom sa Kanyeho kreatívna myseľ uberá. No a ty nám daj v komentároch pokojne vedieť, či by si vymenil svoj stolný futbal a stolnotenisový stôl v korporáte za tento kreatívny priestor za veľkou mlákou. 

 

Takto vyzerá pracovné prostredie Kanyeho Westa, kde vznikajú najpopulárnejšie tenisky svetaTakto vyzerá pracovné prostredie Kanyeho Westa, kde vznikajú najpopulárnejšie tenisky svetaTakto vyzerá pracovné prostredie Kanyeho Westa, kde vznikajú najpopulárnejšie tenisky svetaTakto vyzerá pracovné prostredie Kanyeho Westa, kde vznikajú najpopulárnejšie tenisky svetaTakto vyzerá pracovné prostredie Kanyeho Westa, kde vznikajú najpopulárnejšie tenisky svetaTakto vyzerá pracovné prostredie Kanyeho Westa, kde vznikajú najpopulárnejšie tenisky svetaTakto vyzerá pracovné prostredie Kanyeho Westa, kde vznikajú najpopulárnejšie tenisky svetaTakto vyzerá pracovné prostredie Kanyeho Westa, kde vznikajú najpopulárnejšie tenisky svetaTakto vyzerá pracovné prostredie Kanyeho Westa, kde vznikajú najpopulárnejšie tenisky svetaTakto vyzerá pracovné prostredie Kanyeho Westa, kde vznikajú najpopulárnejšie tenisky svetaTakto vyzerá pracovné prostredie Kanyeho Westa, kde vznikajú najpopulárnejšie tenisky svetaTakto vyzerá pracovné prostredie Kanyeho Westa, kde vznikajú najpopulárnejšie tenisky svetaTakto vyzerá pracovné prostredie Kanyeho Westa, kde vznikajú najpopulárnejšie tenisky sveta

 

 

Foto: Nicolas Cope Tagy: kanye west
Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom
NAHOR
Diskusia2 komentáre
Diskusia je len pre prihlásených
2 komentáre
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
WiiKii14. máj 2018, 22:23

A nebo jak opuštěný vojenský bunkr, do kterého někdo donesl tři kytky :)

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Arya Stark14. máj 2018, 18:32

Vyzera to jak novodoba basa :D

0 Odpovedať · Nahlásiť
Najčítanejšie