Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Aktivuj si predplatné na pol roka zadarmo s ČSOB
28. septembra 2017 o 12:51
Čas čítania 0:00
Matúš Moravčík

Apple opravuje chyby v iOS 11. Čerstvá aktualizácia by mala dať do poriadku všetky dôležité nedostatky

Diskutovať
Uložiť Uložené

Dlho to netrvalo.

Aktualizačné balíčky pre operačné systémy so sebou častokrát neprinášajú iba hŕbu softvérových noviniek, ale aj množstvo chybičiek. A čím sú rozmernejšie, tým je ich potom logicky viac. Preto má prvá aktualizácia pre iPhony a iPady po nedávnom sprístupnení verzie iOS 11 cez slušných 250 megabajtov.

Apple sa tak snaží opraviť nedostatky, ktoré mnohým používateľom spôsobovali nepríjemnosti. Web Mashable píše, že medzi tými figurovali i celkom vážne problémy s odosielaním elektronickej pošty. Išlo však iba o vlastníkov e-mailových účtov od Microsoftu, a ani to nie úplne všetkých. Inštalácia balíčka má ale tiež za úlohu zlepšiť skúsenosti z používania prostredníctvom mierneho zlepšenia výkonu.

Čerstvá aktualizácia systému nesie označenie 11.0.1 a už by mala byť dostupná pre širokú verejnosť s kompatibilnými iOS zariadeniami.

Odporúčané
26-ročný Michal mal tri byty, no stále býval na internáte: Do konca roka ich chcem mať 10 26-ročný Michal mal tri byty, no stále býval na internáte: Do konca roka ich chcem mať 10 27. februára 2026 o 17:30
Odporúčané
Kristy minie sama 300 €, Jaro zase 800 € pre 10-člennú rodinu. Pýtali sme sa mladých Slovákov, koľko dajú mesačne na potraviny Kristy minie sama 300 €, Jaro zase 800 € pre 10-člennú rodinu. Pýtali sme sa mladých Slovákov, koľko dajú mesačne na potraviny 21. februára 2026 o 9:00
Odporúčané
Slováci v Dubaji po útoku na Irán: Je to desivé, vraví letuška Mária. Zuzana Plačková vraj neprepadla panike ani na sekundu Slováci v Dubaji po útoku na Irán: Je to desivé, vraví letuška Mária. Zuzana Plačková vraj neprepadla panike ani na sekundu 1. marca 2026 o 14:00
Domov
Zdieľať
Diskusia