Streda 23. 5. 2018 meniny má Želmíra

hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.

Modelka z Instagramu odhaľuje skutočnú pravdu za dokonalými fotografiami na sociálnych sieťach. Nie je všetko tak, ako to vyzerá

Instagram dokáže čokoľvek premeniť na dokonalosť.

15. jún 2017, 19:09

Instagram dokáže čokoľvek premeniť na dokonalosť.

Fotografie modeliek na sociálnych sieťach len veľmi zriedkavo zachytávajú skutočnú realitu. Je až neuveriteľné, čo dokáže so záberom urobiť trošku rozdielna póza či nasvetlenie, a tak sa modelka Imre Cecen rozhodla na svojom profile pravidelne fanúšikov informovať o tom, či sa pozerajú na skutočnosť alebo ilúziu. Imre sa môže pochváliť perfektnou postavou, ale jej brucho nezostáva dokonale ploché, keď si sadne a nezostane vystretá, a rovnako to platí aj v prípade fotografií pri bazéne.

 

Práve fotografia z bazéna dostala Imre v posledných dňoch do všemožných médií, pretože Imre na nej chcela všetkým ukázať, ako približne vznikajú fotografie dokonalých nôh pri sedení na kraji bazéna. Stačí, že si človek svoje stehná oprie o podlahu či lehátko a ich na prvý pohľad bezchybný tvar sa prirodzene zmení, čo by však na Instagrame neprilákalo toľko zvedavcov. Ak ťa koncept poukazovanie na rozdiely medzi instagramovou a skutočnou realitou zaujal, potom nezabudni kliknúť aj na profil sympatickej Imre.

 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom
NAHOR
Najčítanejšie