Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
11. augusta 2016, 11:22
Čas čítania 0:00
johnnybravo

Arménskemu vzpieračovi nevydržal lakeť a ruka sa mu ocitla v neprirodzenej polohe. V obrovských bolestiach musel vzdať boj o medailu

ŠPORT OLYMPIJSKÉ HRY
Uložiť Uložené
Články o športe ti prináša Fortuna. Zaregistruj sa a vyber si svoj bonus!chcem bonus

Ďalšie strašidelné zranenie na olympiáde.

Aj keď sme po poslednom hrozivom zranení na Olympiáde, ktoré sa prihodilo francúzskemu atlétovi pred pár dňami dúfali, že sa už nič podobné nebude opakovať, arménsky vzpierač Andranik Karapetjan odchádzal zo scény v obrovských bolestiach. Pri tom, ako sa pokúšal zdvihnúť hmotnosť 195 kilogramov urobil prudký pohyb rukami a jeho ľavý lakeť nevydržal obrovský nápor a jednoducho povolil. Ruka odrazu zostala v neprirodzenej polohe a a lekárov čakalo náročných pár hodín snažiach sa dať ruku arménskeho vzpierača opäť dokopy. Zatiaľ nie je známy rozsah jeho zranení, ale dúfame, že sa lakeť vylieči a toto zranenie nijak neohrozí Adranikovu kariéru, najmä kvôli tomu, že už na tejto olympiáde patril medzi favoritom na zisk jedného z prvých troch miest a pokojne aj zlatého kovu.  

Domov
Zdieľať
Diskusia