Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
1. októbra 2011, 18:26
Čas čítania 0:00
refresher team

Súťaž: Ego - Tam, Kde Stúpa Dym - Praha 7.10.

REFRESHER
Uložiť Uložené

Súťaž dokopy o 4 lístky na Egovu zastávku v Prahe.

Súťaž:  Ego - Tam, Kde Stúpa Dym - Praha 7.10.


Egova
tour, Tam, Kde Stúpa Dym pokračuje a už 7. októbra sa uskutoční prvý pražský sólo koncert tretiny Kontrafaktu v klube Lávka.

Tu predstaví nové skladby z pripravovaného albumu a samozrejme zaznejú aj hity od Kontrafaktu a jeho najznámejšie spolupráce, celkovo sa môžete tešiť na 70 minútovú živú show. Kryť chrbát mu bude ďalší člen KF a to DJ Anys, takže je sa určite na čo tešiť. Behom večera se o párty budú starať DJ Jorgos, DJ Noir, DJ Yaksha, DJ NobodyListen a DJ Popper. Cena vystupenky je 120CZK alebo môžete skúsiť šťastie v našej súťaži o 2x2 lístky.

Všetko, čo musíte urobiť, je odoslať mail na [email protected] s predmetom EGOsutaz. Text správy môžete nechať prázdny, alebo nám, rovnako ako slovenskí čitatelia par dní dozadu, poslať foto svojej priateľky.

Dvoch z vás, ktorí získajú dva lístky vyžrebujeme náhodne, následne kontaktujeme a zverejníme na facebooku vo štvrtok do večerných hodín.

Maily môžete posielať do 6.10.2011, nezabudnite uviesť váš kontakt. Vo štvrtok sledujte svoje schránky, aby sa náhodou nestalo, že prídete o voľné vstupy.

Domov
Zdieľať
Diskusia