Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
21. februára 2024, 16:50
Čas čítania 1:17
Radka Klučárová

Učiteľku s českými koreňmi pre Onlyfans vyhodili z práce. V minulosti dokonca tvrdila, že je Afroameričanka

ZAUJÍMAVOSTI ONLYFANS SPRÁVY ZO SVETA
Uložiť Uložené

O prácu pre klamstvá už prišla aj v minulosti.

Učiteľka s českými koreňmi v USA prišla o prácu, na Onlyfanse totiž vo veľkom publikovala svoje nahé fotky. V jej prípade to však nie je jediná bizarná kauza, upozorňuje portál Antiyoutuber.cz.

Američanka s česko-nemeckým pôvodom Rachel Dolezal pracovala ako učiteľka na americkej základnej škole, vo voľnom čase si však privyrábala aj celkom iným spôsobom. Popri pedagogickej praxi si rozbehla kariéru aj na Onlyfanse, kde pravidelne prispievala pikantným obsahom.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Nkechi Diallo (@racheladolezal)

Bezprostredne po tom, čo sa odvrátená stránka jej života prevalila v škole, kde pracovala, vedenie vyvodilo následky a o prácu prišla. „Jej príspevky sú v rozpore s našimi zásadami používania sociálnych médií a etickými zásadami zamestnancov,“ povedala Julie Farbarik, riaditeľka pre vzťahy s verejnosťou. Vedenie školy problém videlo aj v tom, že svoj osobný instagramový profil priamo prepájala s Onlyfansom.

„Vitajte na mojej stránke Onlyfans, kde zverejňujem kreatívny obsah a dávam fanúšikom možnosť nahliadnuť do svojho života,“ píše Dolezal v opise svojho profilu. Na stránke pre dospelých doposiaľ zverejnila viac ako 800 fotiek, na ktorých získala viac ako 45-tisíc lajkov. Portál píše, že podľa týchto štatistík môžeme predpokladať, že táto forma zárobku jej neprináša práve najmenší zisk. 

Vydávala sa za Afroameričanku 

Kauza s Onlyfansom nie je jej jedinou. Meno Rachel Dolezal už v spoločnosti v minulosti rezonovalo. Kedysi totiž odvážne tvrdila, že je Afroameričanka. Pre svoju lásku k afroamerickej kultúre si nezmenila iba imidž, ale aj svoje meno. Premenovala sa na Nkechi Amare Diallo.

Odporúčané
Vplyvný Rus zo sankčného zoznamu vraj vybavoval slovenským podnikateľom stretnutie v Moskve. V pozadí je obrovský biznis s plynom Vplyvný Rus zo sankčného zoznamu vraj vybavoval slovenským podnikateľom stretnutie v Moskve. V pozadí je obrovský biznis s plynom 9. apríla 2024, 19:30

Nejasnosti okolo jej pôvodu nakoniec verejne vyvrátili až jej rodičia. „Je veľmi smutné, že Rachel nebola sama sebou. Jej práca v prospech afroamerickej komunity by bola oveľa účinnejšia, keby bola ku všetkým úprimná,“ povedala jej mama Ruthanne Dolezal.

Po tomto prešľape sa skončila jej kariéra profesorky vyučujúcej africké štúdiá, a ako je už známe, jej profesijnou medzizastávkou jej bol na nejaký čas práve Onlyfans, ktorého sa nevedela vzdať ani po opätovnom zamestnaní sa v školstve.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Nkechi Diallo (@racheladolezal)

Domov
Zdieľať
Diskusia