Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
4. júla 2022, 19:14
Čas čítania 0:57
Adam Novosad

Nela Pocisková sa v novom klipe zbližuje s Yaelom, ktorého balí ako sexy zajačika. Rozoberá vzťah staršej ženy s mladíkom

NEWS YAEL
Uložiť Uložené

Herečka a speváčka prichádza s novým letným hitom.

Príťažlivosť medzi Nelou Pociskovou a Matúšom Kolárovským alias Yaelom je silná ako magnet. To známa herečka a speváčka spieva vo svojej hudobnej novinke Magnet, ktorý zverejnila na Youtube. V skladbe rozoberá dnes veľmi aktuálne vzťahy staršej ženy a mladého muža zajačika.

Videoklip sa natáčal v známom bratislavskom bare The Velvet, kde režisér Richard Raiman dokázal podľa speváčky spraviť hotové zázraky.

Raiman natočil videoklip v štýle one-take, takže celý takmer štvorminútový vizuál je natočený na jeden záber. Pocisková si Kolárovského na spoluprácu sama vyžiadala, aby spoločne vytvorili letný hit. Vo videoklipe sa Yael objavuje až v druhej polovici, kde to medzi ním a herečkou iskrí. 

„Ja sa tak teším. Nová skladba Magnet už na Youtube a všetkých streamoch práve teraz. Matúš Kolárovsky, love you, a ďakujem za tvoju energiu a brutálny feat, ktorý som si tam želala mať,“ napísala v popise príspevku na Instagrame.

„To, že sa staršia baba zamiluje do zajačika, sa deje už bežne a všade okolo nás. Aj nám pribúdajú roky, tak sme skúsili zistiť, čo to spôsobuje. Silné iskrenie, ktorým sa to vždy začína, sme chceli dostať aj do skladby, a preto sme sa rozhodli na spoluprácu osloviť niekoho z mladých spevákov,“ povedala samotná Nela Pocisková.

V hre bol podľa nej Marko Damian a Yael, ktorého napokon náhodne stretla na jednom nakrúcaní a za menej ako dve hodiny „všetko napísal a nahral“.

Domov
Zdieľať
Diskusia