Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
20. marca 2022, 17:23
Čas čítania 0:26
Ivan Koribanič

VIDEO: V Indii sa počas futbalového zápasu zrútila tribúna s viac ako 2-tisíc fanúšikmi. Polícia hlási vyše 200 zranených

VIDEO: V Indii sa počas futbalového zápasu zrútila tribúna s viac ako 2-tisíc fanúšikmi. Polícia hlási vyše 200 zranených
Zdroj: Unsplash/Maninderjeet Singh Sidhu/volně k užití (ilustrační foto)
ŠPORT FUTBAL INDIA
Uložiť Uložené
Články o športe ti prináša Fortuna. Zaregistruj sa a vyber si svoj bonus!chcem bonus

Video zachytáva pád tribúny v čase, keď všetci sedeli. Na miesto okamžite vyrazili organizátori. Podľa polície previezli všetkých zranených do okolitých nemocníc.

Vyše 200 zranených. Taká je bilancia po tom, čo sa v sobotu neskoro večer znenazdania zrútila provizórna tribúna futbalového štadióna, píše Timesnow. Nešťastie sa odohralo v Indii na severe Kéraly.

Video zachytáva pád tribúny v čase, keď všetci sedeli. Na miesto okamžite vyrazili organizátori. Podľa polície previezli všetkých zranených do okolitých nemocníc. Päť ľudí je údajne vo vážnom stave.


Na tribúne sa v čase pádu nachádzalo viac ako 2-tisíc ľudí. Nie je však možné overiť, či a nakoľko bola kapacita prekročená.

Domov
Zdieľať
Diskusia