Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
29. júna 2021, 17:28
Čas čítania 0:50
Viktor Kniš

Wimbledon neovládli tenisové hviezdy, ale vedkyňa, ktorá vyvinula vakcínu Astrazeneca. Potlesk sa nedal zastaviť

NEWS OČKOVANIE
Uložiť Uložené

Organizátori Wimbledonu pozvali na turnaj aj špeciálneho hosťa – vedkyňu Sarah Gilbertovú, ktorá vynašla vakcínu proti koronavírusu známu ako Astrazeneca.

Organizátori prestížneho turnaja Wimbledon pozvali na zápas medzi Novakom Djokovičom a Britom Jackom Draperom vedkyňu Sarah Gilbertovú, ktorú usadili do kráľovskej lóže na centrálnom dvorci.

Keď hlásatelia oznámili, že sa v hľadisku nachádza aj Gilbertová, ktorá vyvinula vakcínu proti koronavírusu, fanúšikovia spustili viac ako minútový neutíchajúci potlesk, ktorý museli ukončiť až hlásatelia, ktorí potrebovali pokračovať v informovaní o ďalších vzácnych hosťoch. Suverénne najväčšiu pozornosť si však získala vedkyňa. Twitter okamžite ovládli fotografie a videá týkajúce sa tohto momentu, pričom mnohí hovoria o najdlhšom potlesku, akého kedy boli svedkami. Na video upozornil Denník N

Domov
Zdieľať
Diskusia