Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
17. apríla 2021, 8:15
Čas čítania 0:30
Dominik Vetrák

Borat 2 dostane množstvo nových scén, ktoré tvorcovia nedali do filmu. Bude to rovnako šialené ako naposledy

Borat 2 dostane množstvo nových scén, ktoré tvorcovia nedali do filmu. Bude to rovnako šialené ako naposledy
Zdroj: Amazon Prime Video
FILMY A SERIÁLY BORAT 2
Uložiť Uložené

Nových scén sa dočkáme niekedy v priebehu tohto roka.

Amazon vydal prekvapivo trailer pre bonusové scény Borata 2. Snímka mala premiéru ešte v minulom roku, no až teraz sa dočkáme vystrihnutých a viacerých nepoužitých scén, ktoré tvorcovia z rôznych dôvodov vo filme nevyužili. 

Odporúčané
Emma Watson stihla za 31 rokov zažiť vrchol Hollywoodu. Ktoré sú jej najlepšie filmy a ako vystúpila z tieňa Harryho Pottera? Emma Watson stihla za 31 rokov zažiť vrchol Hollywoodu. Ktoré sú jej najlepšie filmy a ako vystúpila z tieňa Harryho Pottera? 16. apríla 2021, 14:33

Malo by ísť o niekoľkodielny seriál ukazujúci, čo všetko sa natočilo a podarilo urobiť pri nakrúcaní. Špeciál sa bude volať Borat Supplemental Reportings Retrieved From Floor Of Stable Containing Editing Machine a na Amazon Prime bude k dispozícii v priebehu tohto roka. Očakávame, že sa tak stane do niekoľkých mesiacov.

Domov
Zdieľať
Diskusia