Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
7. februára 2021, 10:11
Čas čítania 0:46
Adam Novosad

Muž sa sám udal policajtom z Popradu, že prevážal 166 gramov marihuany. Slováci nevedia pochopiť, prečo to urobil

NEWS MARIHUANA
Uložiť Uložené

Čech sa šiel na políciu udať dobrovoľne, aj keď ho pri prevoze marihuany nikto neprichytil.

V aute prevážal drogy, ale doľahli naňho výčitky svedomia, tak sa šiel sám prihlásiť na políciu. Tento nezvyčajný prípad riešili policajti z okresného riaditeľstva v Poprade, keď ich na stanici navštívil 45-ročný muž pôvodom z Českej republiky. „Štyridsaťpäťročný Čech sa v stredu večer sám dostavil na políciu s tým, že v aute preváža drogy,“ vysvetľujú policajti v statuse.

Drogy mal na Slovensko priviesť práve zo susedného Česka, pričom nešlo o zanedbateľné množstvo. Neoprávnene mal vo svojom aute prepraviť 166 gramov marihuany, z čoho je podľa policajných tabuliek možné vyrobiť okolo 1 080 jednorazových dávok tejto drogy.

V AUTE PREVÁŽAL DROGY, POLÍCII SA PRIHLÁSIL SÁM: POHLO SA V ŇOM SVEDOMIE? Štyridsaťpäťročný Čech sa v stredu večer sám...

Posted by Polícia SR - Prešovský kraj on Friday, February 5, 2021

Nečakané priznanie síce policajtov z Popradu zaskočilo, ale muža zadržali a umiestnili do cely policajného zaistenia, kde čakal na ďalšie kroky v prípade. Onedlho voči nemu vyšetrovateľ vzniesol obvinenie zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi. Za mrežami tak môže skončiť na niekoľko rokov.

Odporúčané
Vy si jezdíte na lyže, ja mám dechové potíže. Jarek Nohavica vtipne spieva o tragickej korona situácii, vraj ho snáď je*ne Vy si jezdíte na lyže, ja mám dechové potíže. Jarek Nohavica vtipne spieva o tragickej korona situácii, vraj ho snáď je*ne 7. februára 2021, 8:23

Užívatelia v komentároch nevedeli pochopiť rozhodnutie prihlásiť sa na polícii dobrovoľne bez toho, aby ho niekto pri preprave prichytil. Špekulovali tak, či Čech skrátka nechcel z dôvodu vlastnej bezpečnosti radšej skončiť za mrežami ako na slobode.

Domov
Zdieľať
Diskusia