Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
3. decembra 2017, 16:11
Čas čítania 0:00
Jakub Paulík

O temný reboot mladej čarodejnice Sabriny plný okultizmu sa postará Netflix, ktorý už teraz plánuje dve série

FILMY A SERIÁLY THE CHILLING ADVENTURES OF SABRINA
Uložiť Uložené

Rebootu klasického rodinného seriálu z 90. rokov sa mala ujať televízna stanica CW (Arrow, The Flash). Nečakane sa však k slovu prihlásil známy Netflix.

Ako sme vás ešte nedávno informovali, novodobej Sabriny sa mala pôvodne ujať stanica CW. Podľa The Hollywood Reporter bude ale za seriálom nakoniec stáť Netflix. Ten si objednal rovno 2 série, počítajúce dokopy s 20. epizódami. Prvých desať častí sa začne natáčať od budúcoročného februára (únor) po jún (červen) a následne ďalších desať dielov od júna po október (říjen). 

Seriál bude svojím námetom čerpať z komiksu The Chilling Adventures of Sabrina. Oproti staršej verzii Sabriny ale máme počítať s temnejšou verziou, plnou okultizmu a čiernej mágie. Stanica CW chcela pôvodne Sabrinu prepojiť so svojím seriálom Riverdale, no keďže pripravovaný čarodejnícky projekt bude mať podľa všetkého na starosti Netflix, je otázne, či má tento nápad ešte nejakú budúcnosť. Patríte medzi fanúšikov Riverdale a boli by ste za, aby si kvôli jeho prepojeniu so Sabrinou sadlo vedenie CW a Netflixu k jednému stolu? 

O temný reboot mladej čarodejnice Sabriny plný okultizmu sa postará Netflix, ktorý už teraz plánuje dve série
Zdroj: CBS Television Distribution
Domov
Zdieľať
Diskusia