Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
26. júna 2019, 13:14
Čas čítania 0:00
Jakub Paulík

Tom Holland zachránil fanúšičku pred davom mužov, ktorý ju pritlačil k barikáde

Tom Holland zachránil fanúšičku pred davom mužov, ktorý ju pritlačil k barikáde
Zdroj: Marvel Cinematic Universe
FILMY A SERIÁLY TOM HOLLAND
Uložiť Uložené

Pri žiadostivosti o podpis nebrali ohľad na pred nimi stojace dievča.

Ak si považoval 23-ročného Toma Hollanda za svojho osobného hrdinu, po prečítaní nasledujúcich riadkov ho budeš obdivovať opäť o niečo viac. Independent nedávno informoval o nepríjemnej situácii, ktorá sa prihodila mladej hercovej fanúšičke pred štúdiom v New Yorku.

Tá na konci zátarasy čakala na príchod slávneho predstaviteľa Spider-Mana, no dav mužov snažiacich sa dostať úplne dopredu ju pritlačil k barikáde. Práve v tej chvíli sa mal za dievča postaviť samotný Holland.

Pokiaľ budete na to dievča ďalej tlačiť, zhodím všetky vaše sr*čky na zem!“ prehlásil k davu mužov rozhnevaný Tom Holland. „Som hlúpa, ani som si nestihla spraviť fotografiu... ale upokojil ma, pretože som bola otrasená a všetko to spravil kvôli mne, takže som šťastná,“ vyjadrila sa na svojom Twitteri fanúšička, ktorá si z nepríjemného zážitku predsa len odniesla potešujúcu spomienku.

Odporúčané
RECENZIA: Uncharted RECENZIA: Uncharted 18. februára 2022, 15:30

Novú marvelovku Spider-Man: Far from Home s Tomom Hollandom v slovenských kinách budeš môcť vidieť už 3. júla (červenec) 2019. Zahraničná kritika bola mimochodom k snímke pomerne priaznivá a spokojnosť s filmom vyjadril aj náš kolega z redakcie, ktorého recenziu na Filmkulte publikujeme v deň premiéry, a teda 3. júla 2019.

A nakoniec predmety nedočkavých fanúšikov skutočne skončili na zemi

Domov
Zdieľať
Diskusia