Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
20. októbra 2019, 19:19
Čas čítania 0:00
Jakub Paulík

Jared Leto údajne presviedčal Warner, aby Jokera s Joaquinom Phoenixom zrušili

Jared Leto údajne presviedčal Warner, aby Jokera s Joaquinom Phoenixom zrušili
Zdroj: Warner Bros. Pictures
FILMY A SERIÁLY JARED LETO
Uložiť Uložené

Nezvládlo jeho ego skutočnosť, že si obávaného zloducha zahrá niekto iný?

Oscarový Jared Leto mal byť vraj natoľko nespokojný s novým obsadením Jokera, že robil všetko preto, aby projekt nikdy nevznikol. O veci informoval portál Heroic Hollywood, ktorý zdôraznil, že táto novinka prišla na verejnosť nedávno po tom, ako sme sa dozvedeli, že je Leto na nového Jokera nahnevaný.

Keď sa herec dozvedel o chystanej sólovke s Jokerom, sťažoval sa svojim agentom v CCA, ktorí zastupujú aj režiséra najnovšieho Jokera Toda Phillipsa. Ešte v priebehu leta Jared agentúru CCA nakoniec opustil. Stáli za týmto rozhodnutím jeho údajné spory? To sa môžeme iba domnievať.

Odporúčané
Najlepšie oblečení Slováci a Česi #2 Najlepšie oblečení Slováci a Česi #2 20. januára 2014, 18:19

Či sa niekedy v budúcnosti dočkáme Jareda Leta v role Jokera je v súčasnej dobe otázne. Pravdupovediac tomu ale zatiaľ nič nenasvedčuje. Záujem Leta je však značný. Už v minulosti sa nechal počuť, že by s hraním postavy ikonického zloducha a odvekého nepriateľa Batmana nemal problém.

Joker s Joaquinom Phoenixom sa stal mimoriadnym finančným hitom, ktorý si nevedia diváci z celého sveta vynachváliť. Kolega z redakcie vo svojej recenzii snímke udelil veľmi slušných deväť bodov z desiatich, pričom spokojnosť s filmom vyjadril aj zvyšok redakcie.

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Filmkult (@filmkult),

Domov
Zdieľať
Diskusia