Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
21. septembra 2019, 15:56
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Markíza ponúka Slovákom možnosť zorganizovať svadbu na pôde Farmy. Hostinu usporiadajú farmári, stráviť tam môžeš aj svadobnú noc

ZAUJÍMAVOSTI FARMA SVADBA
Uložiť Uložené

Kreativita a slovenské televízie jednoducho nejdú do hromady.

Už dlhšie sa máme možnosť presviedčať o tom, že televízie majú problém prilákať divákov ku obrazovkám, obzvlášť na pravidelnej báze. Nákup formátov odsúdených na zánik ešte pred prvým dielom sa stal tradíciou, ktorú zachraňujú aspoň lokálne reality shows.

Aj Farma však musela zmeniť koncept, ktorý je v súčasnosti postavený na budovaním nenávisti medzi obyvateľmi Bratislavy a východniarmi. 

Teraz prichádza Markíza v rámci svojich bizarných nápadov hneď s ďalším, ktorý sa rovnako týka Farmy. Ten, komu nestačí pozerať sa na často veľmi zvrátené chovanie farmárov prostredníctvom televízie, si môže v ich osobnej prítomnosti povedať „áno“ so svojou vyvolenou polovičkou. Farmári ti dokonca aj navaria

farma svadba
farma svadba Zdroj: Televízia Markíza/Youtube

„Povedzte si áno na Farme. Ponúkame vám možnosť, aby ste vy a vaša polovička v spoločnosti vašich dvoch svedkov vkročili do manželstva na pôde Farmy. Chýbať nebude hostina, ktorú vám usporiadajú farmári,“ píše Markíza na oficiálnej stránke. Podľa všetkého aj prvú svadobnú noc zažijú mladomanželia priamo na Farme. 

Televízia nazýva túto ponuku „netradičnou romantikou,“ bližšie sa však nedozvedáme, či je podmienkou, aby sa svadba konala za sprievodu kamier a kto to celé zaplatí. 

Odporúčané
„Podľa mňa nám východniari závidia Bratislavu, tam je to ako v minulej dobe.“ Chce nová Farma rozhádať Slovákov? „Podľa mňa nám východniari závidia Bratislavu, tam je to ako v minulej dobe.“ Chce nová Farma rozhádať Slovákov? 3. septembra 2019, 12:55
Domov
Zdieľať
Diskusia