Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
18. augusta 2019, 17:51
Čas čítania 0:00
Daniel Mikolášik

Youtuber vylovil stratené GoPro utopeného mladíka, v ktorom sú zaznamenané jeho posledné chvíle

ZAUJÍMAVOSTI SMRŤ
Uložiť Uložené

Jeho smrť bola po celý čas zahalená rúškom tajomstva.

Americký youtuber vystupujúci pod prezývkou Rich Aloha na svoju návštevu Národného parku v Tennessee určite len tak rýchlo nezabudne. Dva roky po tom, čo sa na tomto mieste vo vodopáde utopil mladík menom Richard Ragland, našiel vloger počas potápania jeho GoPro kameru, na ktorej boli zachované jeho posledné chvíle života.

O prípade informuje stanica WSB-TV. Richard zomrel 4. júna 2017, len pár dní pred dovŕšením 23 rokov svojho života. Po jeho záhadnej smrti, kedy skočil do vody a už sa nevrátil naspäť, nechal svojich rodičov s mnohými doposiaľ nezodpovedanými otázkami. Čo sa v osudný deň vlastne stalo a ako vyzerali jeho posledné chvíle?

Dúfali, že sa to dozvedia po tom, čo si pozrú záznam z jeho GoPro kamery, ktorú si bral so sebou. Nijakým spôsobom sa im však nepodarilo prísť k danej nahrávke. Až doteraz, kedy sa nahrávacie zariadenie podarilo vyloviť mladému cestovateľskému youtuberovi.

Ten sa v rámci svojho dobrodružného obsahu venuje aj hľadaniu pokladov. Kameru sa mu podarilo nájsť práve počas prehľadávania vodopádu v národnom parku. Po otvorení GoPro zistil, že pamäťová SD karta sa tam stále nachádza nepoškodená. Rich Aloha okamžite začal pátrať po rodičoch zosnulého, aby im záznam mohol odovzdať.

Odporúčané
Príbeh rádioaktívneho muža: plakal krv, nemal kožu a jeho DNA sa rozkladala zaživa. Lekárov prosil o smrť Príbeh rádioaktívneho muža: plakal krv, nemal kožu a jeho DNA sa rozkladala zaživa. Lekárov prosil o smrť 28. marca 2024, 9:30

„Som veľmi rád, že som našiel tú nahrávku, pretože som mohol urobiť tú správnu vec a vrátiť ju skutočnému majiteľovi,“ povedal youtuber. Rodičia zosnulého údajne zatiaľ nenašli dosť odvahy pozrieť si všetky záznamy, ale z toho čo videli tvrdia, že si ich syn skutočne užíval život a vždy žil naplno, z čoho majú radosť.

Domov
Zdieľať
Diskusia