Prepnúť do nočného režimu
Prepnúť do denného režimu
Streda 21. 4. 2021 meniny má Ervín

hľadaj na refresheri

Chceš dostávať notifikácie aj na tomto zariadení?

10 hereckých osobností, ktoré sa k prvému bozku dostali počas natáčania

Odkrútiť si svoju prvú pusu ako 7-ročná a rovno pred celým filmovým štábom? Aj to patrí k povinnostiam hercov.

7. október 2018, 12:11 Čas čítania: 0:00
Zdielať
Uložiť Uložené
Zdielať Zdielať článok
10 hereckých osobností, ktoré sa k prvému bozku dostali počas natáčania
Zdroj: Warner Bros. Pictures
Filmy a Seriály - Vybrali sme
1
Jakub Paulík
7. október 2018, 12:11

10 hereckých osobností, ktoré sa k prvému bozku dostali počas natáčania

Odkrútiť si svoju prvú pusu ako 7-ročná a rovno pred celým filmovým štábom? Aj to patrí k povinnostiam hercov.

Jakub Paulík
7. október 2018, 12:11
Zdielať
Uložiť Uložené
Zdielať Zdielať článok
10 hereckých osobností, ktoré sa k prvému bozku dostali počas natáčania
Zdroj: Warner Bros. Pictures

Spomeniete si aj vy na svoj prvý bozk? Pokiaľ nebol taký, aký ste si ho predstavovali, určite v tom nie ste sami. Mnohí slávni herci a herečky by vám vedeli povedať svoje.

 

Prvá pusa len málokedy prebehne úplne ideálne a zväčša môže v osobe zanechať mierny pocit ostychu. Horší prípad ale je, ak vás pri tomto intímnom akte niekto natáča.

 

V nasledujúcom článku sme si pre vás vybrali 10 prípadov, v ktorých sa herci museli prvýkrát pobozkať pred celým filmovým štábom.

 

10 hereckých osobností, ktoré sa k prvému bozku dostali počas natáčania
Zdroj: Carsey-Werner Distribution, Fox

 

Macaulay Culkin a Anna Chlumsky (My Girl, 1991)

 

Áno, aj Macaulay Culkin, ktorého všetci poznáme najmä vďaka postave malého Kevina McCallistera z kultovej série Sám Doma, si svoj prvý bozk zažil počas natáčania filmu.

 

Jeho mladá herecká kolegyňa Anna Chlumsky sa ale nachádzala v podobnej situácii, takže aj z jej pozície išlo o niečo nové a neznáme.

 

Celá scéna je o to viac zaujímavejšia, že dokonca aj ich postavy Thomasa a Vady z komédie My Girl (1991) boli vo svete bozkávania nepoškvrnenými začiatočníkmi.

 

Na nás síce môže daný záber pôsobiť ako nevinný a roztomilý, no vo vnútri detských hercov musela dozaista prevládať skutočne veľká tréma.

 

Jej prekonanie sa ale koniec koncov vyplatilo, pretože herecká dvojka v roku 1992 počas odovzdávania cien MTV získala ocenenie za najlepší bozk.

 

 

Kirsten Dunst a Brad Pitt (Interview s upírom, 1994)

 

Výborne natočená hororová-fantasy dráma z pera spisovateľky Anne Rice nám v roku 1994 predstavil trojicu dospelých upírov – Toma Cruisa, Brada Pitta a Antonia Banderasa.

 

Okrem nich sa ale na scéne objavila aj 11-ročná a vtedy ešte pre širšie publikum neznáma Kirsten Dunst.

 

Za svoj famózny výkon si vyslúžila veľkú pochvalu a samotní herci mali miestami pocit, že sa v tele malého dievčatka skutočne ukrýva dospelá žena (jej fyzická podoba upírky sa totiž napriek starnutiu nemenila).

 

30-ročný Brad Pitt už mal samozrejme v danej dobe prvé bozkávanie dávno za sebou, no u mladej Dunst bola situácia opačná.

 

Pochopiteľne, obom hercom vzhľadom na ich výrazný vekový rozdiel prišla bozkávacia scéna nevhodná, no autorka knižnej predlohy na tom údajne trvala.

 

Zažiť prvý bozk s Pittom, ktorý bol dlhé roky považovaný za najkrajšieho muža planéty, môže byť síce pre dievča nezabudnuteľným zážitkom, ale v podobnom veku ako Dunst išlo o pomerne nepríjemnú záležitosť.

 

Aj takéto nepríjemnosti však neraz patria k povinnostiam herca. Za príklad si spomeňme Nicolasa Cagea, ktorý musel počas natáčania zjesť živého švába.

 

10 hereckých osobností, ktoré sa k prvému bozku dostali počas natáčania
Zdroj: Warner Bros. Pictures

 

Dakota Fanning a Thomas Curtis (Dievča na roztrhanie, 2002)

 

Ešte než Dakota Fanning zahviezdila po boku drsného ochrancu Denzela Washingtona v thrilleri Muž v ohni (2004), strihla si vo viacerých, pre jej kariéru menej významných filmoch.

 

Medzi ne patrí aj romantická komédia Dievča na roztrhanie (2002), kde si zahrala mladšiu verziu hlavnej postavy Melanie Smooter (Reese Witherspoon).

 

I keď si vtedy 7-ročná herečka vo filme strihla len niekoľko minút, snímka je pre ňu význačná tým, že si v nej s 10-ročným hereckým kolegom Thomasom Curtisom odkrútila svoj prvý bozk.

 

Podľa jej slov ho ale nepovažuje za skutočný, pretože išlo len o prácu a necítila z neho žiadnu chémiu medzi ňou a jej partnerom.

 

Pravý bozk sa mal v jej živote udiať až o ďalších sedem rokov neskôr, keď mala Dakota 14. A na ten už naopak herečka spomínala s úsmevom na perách.

 

 

Elle Fanning (Ginger & Rosa, 2002)

 

Čítate správne. Podobnú situáciu ako Dakota si zažila aj jej mladšia sestra Elle Fanning. Išlo o koprodukčnú drámu Ginger a Rosa (2012), počas ktorej natáčania mala Elle iba 13 rokov.

 

Celú udalosť ohľadom prvého bozku označila narozdiel od Kirsten či Dakoty za skutočne zábavnú.

 

Režisérka filmu Sally Potter mala pre mladú herečku veľké pochopenie, a preto jej dovolila vybrať si vhodného kandidáta.

 

Spoločne následne prezreli množstvo fotiek a natáčanie bozku pripadlo až na jeden z posledných natáčacích dní.

 

Keby sa teda kvôli danému záberu cítila Elle trápne, nemusela sa na pľaci už príliš dlho zdržovať. Celkom rozumný ťah.

 

10 hereckých osobností, ktoré sa k prvému bozku dostali počas natáčania
Zdroj: Universal Pictures, Artificial Eye, A24

 

Saoirse Ronan a Rory Copus (I Could Never Be Your Woman, 2007)

 

Na Oscara nominovanú Saoirse Ronan môžete poznať predovšetkým vďaka dráme Lady Bird (2017), no vidieť ste ju určite mohli aj vo skvelom Andersonovom filme Grandhotel Budapešť (2014) či v snímke Pokánie (2007).

 

V roku kedy režisér Joe Wright (Anna Karenina, Darkest Hour) natáčal Pokánie sa Saoirse objavila aj v menej známej romantickej komédii I Could Never Be Your Woman (2007).

 

Okrem toho, že tento film predstavoval jej celovečerný debut, pri natáčaní stihla Saoirse zakúsiť aj svoj prvý bozk.

 

Herečka mala v danom čase iba 11 rokov, a preto k režisérovi prišla s nepríjemnou otázkou. Chcela od neho vedieť, ako dlhu sa musí s hereckým kolegom Rorym Copusom vlastne bozkávať. Ten jej odpovedal, že by malo ísť o 3 sekundy.

 

„Takže pri bozkávaní som si v hlave odpočítavala čas. Niekoľkokrát som si v hlave vravela, raz, dva, tri,“ prezradila Saoirse.

 

Ako sama hovorí, vzhľadom na to, že sa scéna natáčala až osemkrát, na konci dňa z nej už bola profesionálka v bozkávaní.

 

10 hereckých osobností, ktoré sa k prvému bozku dostali počas natáčania
Zdroj: The Weinstein Company

 

Jesse Eisenberg a Jennifer Beals (Roger Dodger, 2002)

 

Mark Zuckeberg (The Social Network), odveký Supermanov nepriateľ Lex Luthor (Batman v Superman: Dawn of Justice) či niekto úplne iný?

 

34-ročný Jesse Eisenberg si za svoju kariéru zahral skutočne nemalé množstvo postáv, no s radosťou spomína najmä na natáčanie jeho debutovky Roger Dodger (2002).

 

V nej si strihol úlohu Nicka, ktorého jeho strýko, povestný sukničkár Roger Swanson, vezme do centra New Yorku baliť dievčatá.

 

Eissenberg tvrdí, že v priebehu natáčania ešte nemal žiadne skúsenosti so ženami. A vzhľadom na to, že bol v danej dobe už 18-ročný, prvý bozk bral oproti predošlým prípadom ako vzrušujúcu výzvu.

 

Priznáva, že nevie, ako to vnímala druhá strana (herečka Jennifer Beals), ale pre neho to išlo o životnú skúsenosť.

 

 

Mila Kunis a Ashton Kutcher (Tie roky sedemdesiate, 1998-2006)

 

Ukrajinská kráska Mila Kunis sa najnovšie objavila v akčnej komédii The Spy Who Dumped Me (2018), ale poznať ju môžete aj zo zábavnej komédie Ted (2012) či zo známej snímky Friends with Benefits (2011).

 

Ešte ako 15-ročná zažiarila v televíznom seriáli Tie roky sedemdesiate (1998-2006), kde spoznala aj svojho neskoršieho manžela Ashtona Kutchera.

 

A áno, práve s ním počas natáčania zažila aj svoj prvý bozk, z ktorého podľa vlastných slov bola poriadne nervózna.

 

On však až do roku 2001 vôbec netušil, že bol jej "prvým". V danej dobe si naopak myslel, že Mila má omnoho viac skúseností ako on a prišla mu k danej situácii veľmi uvoľnená.

 

A to ešte ani jeden z nich netušil, že jedného dňa (zosobášili sa v roku 2015) budú svoji. Láska ako z rozprávky, no nie?

 

 

Katie Holmes a Ian Bohen (Dawsonov svet, 1998 - 2003)

 

Americký Dawsonov svet bol klasickým tínedžerským seriálom, ktorý nemohol náročného diváka príliš zaujať.

 

Napriek tomu sa mu podarilo medzi rokmi 1998 až 2003 vypustiť do sveta rovných 6 sérií.

 

Jednu z hlavných rolí si v seriáli zahrala aj Katie Holmes. Jej postava sa v 3. epizóde prvej série stretla s hudobníkom menom Anderson, ktorého stvárnil Ian Bohen.

 

A práve on sa postaral herečkin prvý bozk.

 

18-ročná Katie Holmes bola v konkrétnej situácií veľmi nervózna a jediným jej potešením mohlo byť to, že Ian Bohen účinkoval iba v jednej epizóde, a tak sa ľahko vyhla ďalšiemu trápnemu stretnutiu.

 

10 hereckých osobností, ktoré sa k prvému bozku dostali počas natáčania
Zdroj: Sony Pictures Television

 

Millie Bobby Brown a Finn Wolfhard (Stranger Things, 2016+)

 

Millie Bobby Brown je určite jednou z najväčších seriálových hviezd posledných rokov. Postava záhadnej Eleven zo Stranger Things z nej zo dňa na deň spravil mimoriadne slávnu osobnosť.

 

Pokiaľ patríte medzi fanúšikov seriálu, určite si ľahko spomeniete na scénu, kedy si dali Eleven a Mike prvý bozk. Pre Millie Bobby Brown však išlo o prvý bozk celkovo.

 

Herecký predstaviteľ Mikea Finn Wolfhard sa nechal počuť, že Millie na ich spoločnú pusu reagovala veľmi netradičným a zábavným spôsobom.

 

„Bozkávanie nestojí za nič. Bolo to o ničom," prehlásila po natočení scény. Finn Wolfhard povedal, že vtipnejšiu reakciu hádam ešte nezažil.

 

Daný záber ale podľa jeho slov prebehol úplne v poriadku, za čo boli obaja mladí herci radi. A to v danej chvíli ešte netušili, že ich v ďalšej sérii čaká druhé kolo.

 

 

Emma Roberts a Raja Fenske (Unfabulous, 2004)

 

Američanka Emma Roberts nie je pre filmový svet žiadnou novou tvárou. Neter slávnej Julie Roberts započala svoju kariéru kriminálnou drámou Kokaín (2001) s Johnnym Deppom.

 

Zazrieť ste ju mohli viacerých filmoch, ako napríklad v komédii My sme Millerovci (2013) či v thrilleri Nerve (2016). Najväčšie množstvo fanúšikov si ale získala najmä vďaka hororovému seriálu American Horror Story.

 

Málokto ale vie, že si ako 13-ročná zahrala v komediálnom seriáli Unfabulous, počas ktorého natáčania zároveň zažila svoj prvý bozk.

 

Kým sa prebojovala k tejto vzťahovej "méte" aj v reálnom živote, musela si prejsť ešte mnohými hranými pusami.  Tie jej podľa vlastných slov dali nereálnu predstavu o tom, ako má pravý bozk v skutočnosti vyzerať.

 

10 hereckých osobností, ktoré sa k prvému bozku dostali počas natáčania
Zdroj: Nickelodeon

 

Zažiť prvú pusu je určite milá, ale zároveň mierne stresujúca udalosť. Niektorí na prvý bozk spomínajú s úsmevom, iný s opovrhnutím, no a viacerí si na neho možno ani len nespomenú.

 

Ako ste ale na viacerých príkladov videli, v prípade hercov a herečiek nie je vôbec neobvyklé, ak si tento malý životný medzník musia odbiť v rámci pracovných povinností. Buďme teda len radi, že našu prvú pusu nikto nenatáčal.

Upozorniť na chybu. Ak si našiel nedostatok v článku alebo máš pripomienky, daj nám vedieť.
Zdielať
Uložiť Uložené
Zdielať Zdielať článok
NAHOR
Dostávaj najlepší obsah mailom
Nestíhaš všetko sledovať? Pošleme ti do schránky najčítanejší a najlepší obsah.
Žiadny spam. Kedykoľvek sa môžeš z odberu odhlásiť.
Posielať email
Najčítanejšie
Najčítanejšie články
Teraz
24 hod
7 dní
30 dní
1 VIDEO: Kotleba po odvedení syna od exmanželky: „Bude jedna fotka malého bez môjho dovolenia, tak ste vybavení“
2 Spoznala ho cez Tinder, znásilnil ju u seba doma: Myslela som si, že je to moja vina, už viem, že to nie je pravda (Rozhovor)
3 7 minút z filmu Mortal Kombat: odrezané končatiny, prebodnuté hlavy a zlomené väzy
4 Známa „najsexi rosnička“ sveta Yanet Garcia ohlásila, že si zakladá účet na Onlyfanse. Video si za deň pozrelo 1,2 milióna ľudí
5 Bývalý bojovník UFC Askren po tom, čo ho porazil youtuber Jake Paul: Ľudia to berú príliš vážne, hlavným dôvodom boli peniaze
1 VIDEO: Slovenský policajt brutálne zbil mladíka na zemi. Uštedril mu rany päsťou, kopance a postavil sa mu na brucho
2 Kotleba vraj nevrátil syna exmanželke, chce s ním ujsť z Egypta. Som zúfalá, nikto ich nevie zastaviť, tvrdí matka
3 VIDEO: Kotleba po odvedení syna od exmanželky: „Bude jedna fotka malého bez môjho dovolenia, tak ste vybavení“
4 Známa „najsexi rosnička“ sveta Yanet Garcia ohlásila, že si zakladá účet na Onlyfanse. Video si za deň pozrelo 1,2 milióna ľudí
5 Mafián Deák, ku ktorému mal blízko aj Boris Kollár, je oficiálne mŕtvy. Zahynul na lodi s kokaínom za 92 miliónov
1 Viliam, ktorý zmizol na mieste spájanom s brutálnou vraždou v Martine, bol nezvestný viac než dva mesiace. Našli ho mŕtveho
2 Too Hot to Handle po slovensky? Markíza odvysiela reality šou so Slovákmi plnú sexu, lásky a nahoty
3 Národný bezpečnostný úrad varuje: Zachytili sme významné ransomvérové útoky na slovenské ciele
4 Slovák sa na Facebooku chválil, ako vybabral s policajnou hliadkou. Tá to označila za hoax, on však tvrdí, že ide o šikanu
5 Polícia pátra po Štefanovi Harabinovi
1 Stand-up komička Simona: Rytmus nezaútočil len na mňa, ale na všetky ženy, ktoré so sebou nie sú spokojné (Rozhovor)
2 Jasminu Alagič znechutil vlastný manžel Rytmus aj komička Simona: Drahý Paťko, svojou reakciou si za ňou skočil na dno
3 Viliam, ktorý zmizol na mieste spájanom s brutálnou vraždou v Martine, bol nezvestný viac než dva mesiace. Našli ho mŕtveho
4 Rytmus naložil komičke Simone po tom, čo kritizovala Cibulkovú za jej výlet do exotiky. Vysmieva sa jej aj za postavu
5 Erik Žibek z Pána profesora: So seriálovou priateľkou by som v reálnom živote nikdy neskončil (Rozhovor)
Viac z témy filmy a seriály
Recenzia: Love and MonstersRecenzia: Love and Monsters
Nové zábery z pripravovaného House of Gucci pobúrili jej rodinu. Al Pacino je vraj príliš nízky, tučný a škaredýNové zábery z pripravovaného House of Gucci pobúrili jej rodinu. Al Pacino je vraj príliš nízky, tučný a škaredý
Recenzia: Bob Odenkirk je zabijak, ktorého sa boja aj bezpečnostné služby. V brutálnom filme Nobody vyvraždí desiatky RusovRecenzia: Bob Odenkirk je zabijak, ktorého sa boja aj bezpečnostné služby. V brutálnom filme Nobody vyvraždí desiatky Rusov
Viac článkov
Sponzorované články
Niké má novú menu nik. Teraz ich rozdá prvým 50-tisíc klientomNiké má novú menu nik. Teraz ich rozdá prvým 50-tisíc klientom
Bejby Blue a Dalyb ťa v novom songu vyzývajú, aby si investoval do sebaBejby Blue a Dalyb ťa v novom songu vyzývajú, aby si investoval do seba
Mladí sa pre známky boja chodiť domov a myslia na samovražduMladí sa pre známky boja chodiť domov a myslia na samovraždu
Viac článkov
Ďalšie news
pred 9 minútami
Donald Trump zvažuje kandidatúru do Bieleho domu. Chýba mu pomáhanie ľuďom, tvrdí.
včera o 22:34
„Natáčať domáce porno ako koníček znie šialene,“ hovorí mladá dvojica z PornHubu. Nám prezradili, koľko zarábajú a ako začínali.„Obaja dychtíme po tom, aby sme dokázali dobyť minimálne celú platformu PornHub a dostať sa do zoznamu 100 najlepších účinkujúcich roka. To by bol dobrý začiatok,“ predstavuje svoju víziu budúceho úspechu Rus.
včera o 21:36
VIDEO: Kotleba po odvedení syna od exmanželky: „Bude jedna fotka malého bez môjho dovolenia, tak ste vybavení.“
viac news
Mohlo by ťa zaujímať
15 hercov a herečiek, ktoré vyzerajú takmer identicky. Rozlíšil by si ich všetkých bez pomoci?15 hercov a herečiek, ktoré vyzerajú takmer identicky. Rozlíšil by si ich všetkých bez pomoci?
Bradley Cooper ako zlatý hlas s gitarou či Ryan Gosling hrajúci na klavír alebo 10 hercov s úžasným hudobným nadanímBradley Cooper ako zlatý hlas s gitarou či Ryan Gosling hrajúci na klavír alebo 10 hercov s úžasným hudobným nadaním
Thorov Mjolnir, penisovú protézu či erotický bičík. Tieto a iné suveníry si herci ukradli počas natáčaniaThorov Mjolnir, penisovú protézu či erotický bičík. Tieto a iné suveníry si herci ukradli počas natáčania
Christopher Walken rád krotí levy, Tom Cruise riskuje život a Margot Robbie tetuje. 10 hercov, ktorých talent presahuje herectvoChristopher Walken rád krotí levy, Tom Cruise riskuje život a Margot Robbie tetuje. 10 hercov, ktorých talent presahuje herectvo
Historickí dvojníci súčasných známych osobností. Pri niektorých by si mal problém vybrať toho pravéhoHistorickí dvojníci súčasných známych osobností. Pri niektorých by si mal problém vybrať toho pravého
Scarlett Johansson zarobila štúdiám v roku 2016 najviac miliónov dolárov, Johnny Depp je naopak najpreplácanejším hercom na sveteScarlett Johansson zarobila štúdiám v roku 2016 najviac miliónov dolárov, Johnny Depp je naopak najpreplácanejším hercom na svete
20 hercov a herečiek, ktorí boli kvôli práci maskérov na nespoznanie20 hercov a herečiek, ktorí boli kvôli práci maskérov na nespoznanie
Precítené čiernobiele fotografie hviezd zo zákulisia Zlatého glóbusu. Nechýba Stallone či Matt DamonPrecítené čiernobiele fotografie hviezd zo zákulisia Zlatého glóbusu. Nechýba Stallone či Matt Damon
Prejsť na úvodnú stránku
Domov
Zdielať
Diskusia
Hľadať
Viac
Zapni upozornenia a už ti nič neujde!

Chceš vedieť čo sa deje a mať prehľad? Dostávaj upozornenia o najhorúcejších správach na Refresheri.

(Príklady: Horel Notre Dame, Zomrel Mac Miller, Trailer na Avengerov)
(Príklady: Sagan skončil prvý, Nový zákon s vplyvom na moderných ľudí, Dnes nás čaká zatmenie slnka)
Ak chceš, aby sme ti poslali takmer všetky novinky, vyber túto možnosť.