Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
7. augusta 2012, 18:28
Čas čítania 0:00
Peter Hlavička

The Hangover 3 príde budúci máj, sleduj teaser logo

FILMY A SERIÁLY
Uložiť Uložené

Úspešná séria filmov Vo štvorici po opici (The Hangover), ktorá sa vďaka svojim prvým dvom častiam stala jednou z najúspešnejších sérií vo svojom žánri

The Hangover 3 príde budúci máj, sleduj teaser logo

Úspešná séria filmov Vo štvorici po opici (The Hangover), ktorá sa vďaka svojim prvým dvom častiam stala jednou z najúspešnejších sérií vo svojom žánri, chystá aj tretie pokračovanie. Po Las Vegas a Bangkoku by sa mal tento diel odohrávať v Los Angeles, čo by malo podľa režiséra Todda Phillipsa pomôcť odpútať sa od zaužívanej štruktúry z prvých častí. Aj keď sa tento film má dostať do kín až na budúci rok v máji, už teraz vám môžme priniesť jeho logo. Zavýjajúci vlk má reprezentovať postavu Alana, ktorý sa bude snažiť s pomocou priateľov dostať z liečebne pre duševne chorých. Viac informácií však tvorcovia ani herci ešte neprezradili, a tak si budeme ešte musieť na tento film chvíľu počkať.

Domov
Zdieľať
Diskusia