Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
20. apríla 2018, 20:38
Čas čítania 0:00
Dominik Vetrák

Epický launch trailer ohlasuje vydanie God of War, najlepšie hodnotenej exkluzívnej hry pre PlayStation 4 vôbec

TECH GOD OF WAR
Uložiť Uložené

Po 5 rokoch vývoja vychádza God of War. Kratos sa vracia na scénu, má syna a túžbu nebyť už viac len divokou beštiou.

Už o pár hodín si budete aj vy môcť vychutnať emotívne a nezabudnuteľné severské dobrodružstvo s Kratosom a jeho synom Atreusom, ktorí musia roztrúsiť popol najdôležitejšej ženy ich súčasných životov na najvyššom vrchole všetkých svetov. A tak začne cesta, o akej sa im ani nesnívalo.

Čo všetko na nej zažili a prečo by ste mali byť pritom ste sa mohli dozvedieť v našej obsiahlej recenzii. V nej sme hre udelili krásnych 9,5/10 s tým, že pokiaľ vám nebudú vadiť dva subjektívne aspekty hry, bez problémov to vytiahnete aj na 10/10. 

God of War je najlepšia hodnotená PS4 exkluzivita, prekonávajúc tak Uncharted 4/TLL, Bloodborne, Horizon: Zero Dawn, Shadow of the Colossus či Knacka. 95 na Metacriticu s desiatkami perfektných hodnotení (10/10) je znakom, že v Sony budú nadmieru spokojní a režisér Cory Barlog bude môcť najbližšie urobiť akúkoľvek hru.

A že už podľa vlastných slov niečo v hlave má, a len o tom potrebuje presvedčiť Sony. Vás ale najprv musí presvedčiť o kúpe God of War, čomu dopomôže aj dnešný veľkolepý launch trailer.

God of War vyšlo exkluzívne na PS4 s českými titulkami 20. apríla. Ak máte radi hry, nemáte o čom premýšľať. Bežte do obchodov.

Epický launch trailer ohlasuje vydanie God of War, najlepšie hodnotenej exkluzívnej hry pre PlayStation 4 vôbec

Krátky trailer s niekoľkými hodnoteniami

Tak trochu iná reklama 

Cory Barlog a jeho emotívne video s prvými reakciami po vydaní recenzií. Do hry spoločne s tímom vložili 5 dlhých rokoch, niet teda pochýb, aké náročné bolo vidieť výsledok svojej práce v jednom dvojcifernom čísle.

Domov
Zdieľať
Diskusia