Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
14. apríla 2018, 21:33
Čas čítania 0:00
Matúš Majer

Strateného psa sa policajti snažili nájsť podľa jeho obľúbenej pesničky. Obišli celé mesto a podvyživené zviera nakoniec objavili

ZAUJÍMAVOSTI IZRAEL PES
Uložiť Uložené

Úbohý psík bol identifikovaný len vďaka jeho záľube pre zvučky animovaných seriálov.

Tie najroztomilejšie príhody v živote zvyčajne obsahujú akýkoľvek druh zvieraťa. Policajti v južných častiach štátu Izrael, presnejšie v meste Beer Sheva, zažili naozaj zvláštnu smenu, keď sa museli vydať hľadať strateného sibírskeho huskyho. Zo zúfalého majiteľa však neboli schopní vypáčiť veľa informácií, no ten si po čase spomenul, že nádherný psík si zamiloval dve obľúbené pesničky. Od mužov zákona tak očakával, že sa s pusteným smartfónom alebo rádiom začnú promenádovať po meste a hľadať strateného psíka.

Aj napriek všetkým možným pochybnostiam však bola odporúčaná metóda efektívna a pes sa našiel. Nie však tak, ako si neznámy majiteľ predstavoval. Po hodinách neúspešného pátrania a cudzích psov na izraelskú políciu zavolala skupina tínedžerov, ktorá našla podvyživeného psíka vo veľmi zlom stave.


Majiteľ sa o huskyho veľmi nestaral a keď po ňom polícia požadovala, aby dorazil a skontroloval, či ide o jeho zviera, vyhlásil, že to vôbec nie je nutné a miesto toho mužom zákona odporučil, aby psíkovi prehrali jednu z jeho obľúbených skladieb. Tou bola zvučka zo známeho animovaného seriálu pre deti menom Artur, ktorý sa vysielal aj na našich staniciach.

Odporúčané
Slovenka Diana žije v Izraeli: Keď pípne SMS, máme 90 sekúnd na to, aby sme sa dostali do krytu Slovenka Diana žije v Izraeli: Keď pípne SMS, máme 90 sekúnd na to, aby sme sa dostali do krytu 9. októbra 2023, 16:00

V dome majiteľa však zrejme deti nie sú jediné, kto si televízny program zamiloval, keďže akonáhle pesničku psovi pustili policajti, odmenil ich šťastným zavytím a slintavým privítaním. Všetko tak napokon dobre dopadlo. 

Domov
Zdieľať
Diskusia