Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
27. apríla 2017, 20:56
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Tekashi69 a Trippie Redd vydávajú spoločný videoklip pod hlavičkou slovenského labelu F*CK THEM

HUDBA 6IX9INE
Uložiť Uložené

Tekashi69 je čoraz viac známe meno aj v našich končinách a teraz sa pripomína novinkou, ktorú sprevádza aj videoklip.

Label F*CK THEM a jeho aktivity už snáď nie je potrebné nikomu bližšie predstavovať. Jeden z dôležitých pilierov pre slovenskú urban kultúru má toho aktuálne na svedomí skutočne veľa a pravdepodobne o ňom budete mať možnosť počuť z viacerých strán. Dnes zároveň prichádza s novinkou v podobe hudobného videoklipu z dielne Tekashiho69 spoločne s Trippie Redd z LA. Po vzore predošlých skladieb sa aj pri tejto o tvorbu originálneho vizuálu postarali Figure Eight Film a slovenský label si tak na konto pripisuje ďalšu zahraničnú spoluprácu. 
 
Tekashi je momentálne na Slovensku a posledných pár dní bol zavretý vo FCK THEM štúdiu. Vďaka sociálnym sieťam sme mali možnosť počuť úryvok z tracku, na ktorom hosťuje známy Famous Dex a kto vie, možno už čoskoro bude po French Montanovi práve on obroským úlovkom pre FCK THEM. Po Tekasiho boku sme mali možnosť vidieť aj Dalyba, čo však nie je náhoda, keďže práve on vystúpi spoločne s Haha Crew v Bratislave po dlhom roku a pol, čím sa chalani rozlúčia s albumom Vlna a navnadia fanúšikov na schystané sólové počiny. Samey aj Dalyb sú vo fáze dokončovania svojich projektov a všetko nasvedčuje tomu, že sa ich dočkáme už čoskoro. Ešte predtým, ako sa vrhneme na samotnú novinku dávame do pozornosti aj stále prebiehajúcu súťaž o 5 VIP lístkov na tento koncert, ktorý sa odohrá už 29. apríla v Ateliéri Babylon.
 
 
Domov
Zdieľať
Diskusia