Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.

Hamšík sa zase raz zaskvel, Rusom strelil jeden z najkrajších gólov šampionátu

ŠPORT MAREK HAMŠÍK
Články o športe ti prináša Fortuna. Zaregistruj sa a vyber si svoj bonus!chcem bonus

Marek Hamšík dokázal za 45 minút nahrať na gól a sám jeden streliť.

Pripravujeme pre vás síce samostatný článok o zápase, akosi sme vás nemohli ukrátiť o jeden z najkrajších gólov šampionátu, o ktorý sa postaral Marek Hamšík tesne pred koncom prvého polčasu. Roh zahraný na krátko vyšiel dokonale, keď Hamšík zasekol ruského obrancu a nechytateľne vystrelil cez Akinfejeva. Lopta skončila na žrdi, od ktorej sa odrazila do brány a Slovensko tak po druhýkrát v zápase jasalo. Hamšík totiž ešte niekoľko minút predtým nádherným spôsobom vysunul Weissa, ktorý sa taktiež nemýlil. Po polčase tak vyhrávame 0:2.