Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
6. decembra 2015, 17:04
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Momo predstavuje titulnú skladbu k albumu, ktorá vysvetľuje názov Heroín

HUDBA MOMO
Uložiť Uložené

Teraz ti už kontroverzný názov Momovho piateho sólového počinu bude dávať väčší význam.

Momo Sám sa aktuálne naplno venuje zvyšovaniu povedomia o svojom už piatom sólovom počine. Dokazuje, že ešte stále má čo povedať a my ho môžeme s čistým svedomím zaradiť medzi najaktívnejších interpretov, keďže je len málo kolegov zo scény, ktorí dokážu vydávať nosiče v podobne krátkych intervaloch. Za posledných pár týždňov boli odhalené všetky podstatné informácie a aj nejaké tie ochutnávky z albumu.  Najprv to bola Nová Éra a len pár dní dozadu uzrela svetlo sveta Vízia, na ktorú sme sa veľmi tešili, keďže okrem Moma sa predviedol aj Rytmus, ktorý je zároveň jediným rapovým interpretom na albume.

Rival tentokrát stavil na kontroverzný názov albumu, ktorý ihneď po zverejnení vyvolal množstvo diskusií. Titul Heroín sa však vo väčšine prípadov stretol s pochopením, a ak aj náhodou nie, tak sa Momo tesne pred odoslaním všetkých predobjednávok dnes rozhodol zverejniť titulnú vec s rovnomenným názvom, ktorá by mala dať odpoveď na všetky otázky fanúšikov. V prípade, že si si predobjednal svoj originál, môžeš sa naň tešiť už čoskoro, keďže prvú várku už Roman G. obchádza doma v obývačke. Všetky albumy budú podpísané a odoslané majiteľom zajtra. Teraz ale počúvaj novinku Heroín a bifľuj texty, keďže krst sa blíži. 

Odporúčané
Separ v putách, Momo vo vyšetrovačke a Pil C v policajnej veste. Nový klip priniesol profesionálnu produkciu ako z filmu Separ v putách, Momo vo vyšetrovačke a Pil C v policajnej veste. Nový klip priniesol profesionálnu produkciu ako z filmu 23. novembra 2022, 18:30

Ten sa bude konať už 11.12. v bratislavskom MMC, kde budú všetci zúčastnení zároveň svedkami premiéry ďalšieho videoklipu. Lístok si môžeš objednať napríklad aj hneď na ticketportal.sk.

 

Zajtra ODOSIELAME !!! Dnes je posledný deň predobjednávok s podpisom... #heroin #heroin #heroin #heroin

Fotka zveřejněná uživatelem HEROINSHOP.RUKAHORE.SK/MOMO (@momoakarival),

Domov
Zdieľať
Diskusia