Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
10. novembra 2022, 14:20
Čas čítania 0:34
Jakub Paulík

Sex, metal a drogy. Robotický Santa Claus z vianočného hororu je vraždiaci terminátor, nešetrí ani ženy a deti

FILMY A SERIÁLY CHRISTMAS BLOODY CHRISTMAS SPRÁVY ZO SVETA
Uložiť Uložené

Štastné a krvavé?

Technologická spoločnosť prišla s novou várkou robotických Santa Clausov, ktorí majú v ľuďoch navodiť vianočnú atmosféru. Ich výrobok je však, mierne povedané, defektný, pretože začne vraždiť všetkých vo svojom okolí. Podľa upútavky na horor Christmas Bloody Christmas navyše Santa Claus pôsobí ako terminátor, takže svoje ciele efektívne prenasleduje a eliminuje.

Anketa:
Máš rád horory spájané s vianočnou témou?
Jasné!
Pozriem si ich, ale nevyhľadávam ich.
Nie, lákajú ma skôr iné horory.
Horory nemusím.
Jasné!
41 %
Pozriem si ich, ale nevyhľadávam ich.
23 %
Nie, lákajú ma skôr iné horory.
11 %
Horory nemusím.
25 %

Bojovať proti vražednému robotovi bude hlavná hrdinka Tori Toomsová. Tá mala v pláne počas vianočného večera sa opiť a užívať si svätý pokoj. Má teda o dôvod viac na to, aby z robota spravila čím skôr kôpku šrotu. Tvorcovia divákom v horore Christmas Bloody Christmas sľubujú kombináciu násilia, drog, sexu a metalu.

Film režíroval Joe Begos (horory Bliss, VFW, The Mind’s Eye) a vo filme hrajú Riley Dandy, Sam Delich, Jonah Ray, Dora Madison, Jeff Daniel Phillips, Abraham Benrubi a ďalší. Christmas Bloody Christmas bude dostupný na službe Shudder a v kinách od 9. decembra 2022.

Domov
Zdieľať
Diskusia