Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
12. septembra 2021, 20:07
Čas čítania 0:57
Richard Bonde

Letecká spoločnosť Japan Airlines ponúka exkluzívne miesta ďaleko od miest s deťmi. Potešia sa im tí, ktorí neznesú detský plač

ZAUJÍMAVOSTI JAPONSKO
Uložiť Uložené

Nápomocná bude najmä mapka obsadenosti sedadiel v lietadle.

Letecká spoločnosť Japan Airlines uviedla do svojho rezervačného systému zaujímavú funkciu pre tých cestujúcich, ktorí počas letu nie sú ochotní vystáť detský plač. Po novom si na pláne lietadla už pri rezervovaní leteniek budú môcť vybrať miesta podľa toho, kde sedia deti, ktoré by mohli počas letu plakať.

Odporúčané
Bill Cosby sa ani po pobyte za mrežami neplánuje vzdať šoubiznisu. Údajne chystá novú televíznu šou Bill Cosby sa ani po pobyte za mrežami neplánuje vzdať šoubiznisu. Údajne chystá novú televíznu šou 12. septembra 2021, 16:56

O novinke informoval portál Unilad. Cestujúci, ktorí lietadlom cestujú pravidelne, alebo aj tí, ktorí išli len raz či dvakrát, presne vedia, o čom je reč. Najmä batoľatá a veľmi malé deti ťažko zvládajú zmeny tlaku, ku ktorým v komerčných lietadlách dochádza. Často preto pri stúpaní či klesaní plačú, mrnčia či vydávajú iné nepríjemné zvuky.

Domov
Zdieľať
Diskusia