Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
27. augusta 2019, 9:57
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Billie Eilish je najlepším hudobným nováčikom na svete, rozhodla verejnosť

HUDBA BILLIE EILISH LIL NAS X
Uložiť Uložené

Ceny MTV Video Music Awards sú pre interpretov o to vzácnejšie, že im ich venovali samotní fanúšikovia.

Okolo Billie Eilish sa vytvoril obrovský oblak záujmu, vďaka ktorému jej hviezda stúpa raketovým tempom. V sedemnástich rokoch s jediným albumom si môže dovoliť vypredávať štadióny v Európe serióznou show, ktorú zvládne odspievať bez zaváhania. Svoju pozíciu teraz potvrdzuje aj na odovzdávaní cien MTV Video Music Awards, kde získala ocenenie za najlepšieho nováčika hneď v dvoch kategóriách.

V tomto prípade sú ceny o to vzácnejšie, že o nich nerozhoduje porota alebo novinári, ale samotní fanúšikovia v internetovom hlasovaní. Billie si vyslúžila pozornosť aj za videoklip Bad Guy. 

Odporúčané
Falošné vstupenky a prespávanie pred O2 arenou kvôli najlepším miestam. Ako Billie Eilish rozplakala tisícky Slovákov a Čechov? Falošné vstupenky a prespávanie pred O2 arenou kvôli najlepším miestam. Ako Billie Eilish rozplakala tisícky Slovákov a Čechov? 22. augusta 2019, 13:58

Najlepším rapovým videom je podľa fanúšikom skladba Money od Cardi B a celkovo víťazí Taylor Swift a jej You Need to Calm Down. Najlepšou pesničkou je Old Town Road od Lil Nas Xa, konkrétne verzia, kde hosťuje aj tatko Miley Cyrus. 

V najprestížnejšej kategórii umelca roka si najviac hlasov vyslúžila Ariana Grande. Aj vďaka ohromnej aktivite a množstvu hitov, ktoré sa nahromadili v najlepšej desiatke rebríčkov Billboardu však snáď nikto o zásluhách mladej speváčky nepochybuje.

A ak sa chceš predsa len presvedčiť, 3. septembra vystúpi vo Viedni a 4. septembra v Prahe. Kompletné výsledky nájdeš napríklad na oficiálnej Wikipédii

Odporúčané
Mesiace po smrti Maca Millera si nepamätám, bola som opitá a smutná, tvrdí Ariana Grande Mesiace po smrti Maca Millera si nepamätám, bola som opitá a smutná, tvrdí Ariana Grande 9. júla 2019, 20:51
Domov
Zdieľať
Diskusia