Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
9. júla 2019, 16:12
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Slováka vyhostili z Maďarska po tom, čo udrel zdravotníčku na Balaton Sound päsťou do tváre

ZAUJÍMAVOSTI MAĎARSKO
Uložiť Uložené

Muž zo Slovenska počas uplynulého víkendu napadol zdravotníčku na festivale, za čo dostal od maďarského súdu trest odňatia slobody na dva roky s trojročnou podmienkou.

Maďarský portál 444 informuje o incidente z obrovského festivalu Balaton Sound, v ktorom hral hlavnú úlohu neznámy Slovák. Ten mal podľa dostupných zdrojov napadnúť zdravotníčku, ktorá sa o neho starala po tom, čo bol prevezený do stanu prvej pomoci, lebo vypil príliš veľa alkoholu

25-ročný muž pod vplyvom síce najskôr spolupracoval, bezdôvodne sa však z ničoho nič postavil a ošetrujúcu zdravotnú sestru udrel päsťou do tváre. Tá okamžite spadla na zem, keď sa však útočník snažil zo stanu zdravotníkov ujsť, zadržala ho všade prítomná bezpečnonstá služba. 

Maďarský súd mu za násilie voči osobe vykonávajúcej úlohu vo verejnom záujme vymeral trest odňatia slobody vo výške dvoch rokov s 3-ročnou podmienkou. Zároveň bol na 3 roky vyhostený z Maďarska. 

Slovák bol vyhostený z Maďarska po tom, čo udrel zdravotníčku na Balaton Sound päsťou do tváre
Slovák bol vyhostený z Maďarska po tom, čo udrel zdravotníčku na Balaton Sound päsťou do tváre Zdroj: Balaton Sound
Domov
Zdieľať
Diskusia