Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
17. januára 2019, 16:16
Čas čítania 0:00
Jakub Paulík

Krvou zaliaty Frank Castle sa odtrhol z reťaze. 2. séria Punishera začína o niekoľko hodín

Krvou zaliaty Frank Castle sa odtrhol z reťaze. 2. séria Punishera začína o niekoľko hodín
Zdroj: Netflix
FILMY A SERIÁLY PUNISHER
Uložiť Uložené

Posledná upútavka sľubuje tvrdú akciu a napätie.

Koncom roku 2017 sme mali možnosť zhodnotiť prvú sériu Punishera, ktorá podľa našej redakcie dopadla skutočne na jednotku. Od nových častí preto neočakávame nič iné ako kvalitu.

Prostredníctvom trinástich čerstvých epizód budeme opäť sledovať Franka Castla. Ten si vraždenie oponentov tentokrát zrejme vychutná viac než obvykle, pretože prichádzajúca séria môže byť ľahko jeho poslednou.

Hlavného hrdinu v 2. sérii obvinia z vraždy, ktorú ale nespáchal. Pri očistení svojho mena bude musieť pochopiteľne prejsť cez hordu nepriateľov. Medzi nimi sa objaví aj Jigsaw (Ben Barnes), ale dozaista uvidíme aj náboženského extrémistu Johna Pilgrima (Josh Stewart).

Nová séria pôsobí z vyššie priloženého traileru naozaj skvelo a my sa už nemôžeme dočkať toho, kedy Netflix vypustí do sveta všetkých trinásť časti. Našťastie to však už nebude trvať príliš dlho, pretože premiéra je plánovaná na 18. januára (leden) 2019. Od brutálnej akcie s Frankom Castlom nás v súčasnej chvíli teda delia už len hodiny.

2. séria by mala byť podľa názoru redaktorov z portálu Collider, ktorým bolo dovolené nahliadnuť za oponu, dokonca ešte temnejšia a krvavejšia

Okrem toho by ale nemal v rámci príbehu chýbať taktiež humor. O ten sa postará predovšetkým mladá Amy (Giorgia Whigham). Pre akékoľvek ďalšie informácie o Punisherovi a minulej sérii vstúp do nasledujúceho vlákna.

Domov
Zdieľať
Diskusia