Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
30. marca 2018, 19:08
Čas čítania 0:00
Adam Novosad

Nasratá Slovenka trefne rýmuje ženské problémy, s ktorými sa stretáva každý deň. Raz jej zavarí alkohol, inokedy zase muži

ZAUJÍMAVOSTI
Uložiť Uložené

Jednoduchý dizajn a výstižná myšlienka zabezpečujú kreatívnej Slovenke úspech.

Ženy aj muži sa deň čo deň stretávajú so situáciami, ktoré ich vedia poriadne nasrať. Vo svojom projekte to vyjadrila aj Slovenka, ktorá si založila facebookovú stránku Nasratá žena a už niekoľko mesiacov úspešne zabáva najmä slovenské ženy. Nenašiel by si u nej žiadne špeciálne nadizajnované príspevky.

Jej obrázky pozostávajú z ružového pozadia, štyroch jednorožcov v každom rohu a krátkych veršoch priamo v strede. Verše dostali svoju tvár vďaka fenomenálnemu písmu Comic Sans, a preto jej obrázky vedia zaručene nasrať aj ľudí, ktorí mali predtým výbornú náladu. Zdieľa v nich svoje osobné skúsenosti, ale určite sa necháva inšpirovať aj svetom okolo seba, kde je situácií na spracovanie dostatok.

Občas sa v komentároch vyskytnú aj kritické komentáre, ale príspevky majú v prvom rade samozrejme ľudí zabávať a nie urážať. Aj preto jej pri nich občas pribúdajú tisíce lajkov a stovky komentárov, v ktorých sa pravidelne označujú kamarátky usmievajúce sa nad trefnými a pravdivými veršami. Viac z jej tvorby nájdeš priamo na stránke Nasratá žena.

Domov
Zdieľať
Diskusia