Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
12. januára 2018, 14:31
Čas čítania 0:00
Dušan Šutarík

Medzi vyčerpanou trojnásobnou matkou Charlize Theron a mladou pestúnkou vzniká v komédii od tvorcov Juno mimoriadne silné puto

FILMY A SERIÁLY
Uložiť Uložené

Snímka Tully po prvých obrázkoch prichádza aj s prvým krátkym trailerom. Zaujala vás?

Len nedávno sme si predstavili prvé obrázky z nového filmu Jasona Reitmana s názvom Tully, a už tu máme aj prvý krátky trailer. V jeho komédii sa predstaví oscarová Charlize Theron ako Marlo, matka troch detí. Keďže jej však materstvo začína prerastať cez hlavu, jej brat (Mark Duplass) dohodí Marlo pestúnku Tully (Mackenzie Davis), aby sa o ňu a deti trochu postarala. Marlo síce spočiatku nemá chuť s Tully pracovať, ale medzi oboma ženami napokon vznikne nečakane silné puto.

 

Scenár k Tully napísala Diablo Cody, ktorá s Reitmanom spolupracovala na snímkach, ako Juno a Young Adult. Z ďalších hercov môžeme spomenúť Rona Livingstona, Elaine Tan, Colleen Wheeler či Gameelu Wright. Do amerických kín snímka dorazí 20. apríla (duben) 2018.

Domov
Zdieľať
Diskusia