Prepnúť do nočného režimu
Prepnúť do denného režimu
Sobota 7. 12. 2019 meniny má Ambróz

hľadaj na refresheri

Uložený článok nájdeš
v ponuke používateľa.
Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.
Musíš byť prihlásený/á , aby si mohol uložiť článok.
Nepodařilo se uložit změny. Zkus se nově přihlásit a zopakovat akci.

V prípade že problémy pretrvávajú, kontaktuj prosím administrátora.
OK
2
Uložiť na neskôr.
Uložený článok nájdeš
v ponuke používateľa.
Tech - Gadgets
2
johnnybravo
23. máj 2016, 13:46

Inteligentný náramok, ktorý zistí, koľko alkoholu máš v krvi. Vie dokonca o tvojom stave informovať aj kamarátov či príbuzných

Užitočný náramok pre zodpovedných ľudí.

johnnybravo
23. máj 2016, 13:46

V piatok večer si sa vybral do mesta, ešte o deviatej si nepohrdol jedným pohárikom a pomyslel si, že alkohol sa z tvojho tela do nejakej tretej rána vytratí. Na rýchle, aj keď neveľmi presné zisťovanie hladiny alkoholu v krvi si ľudia kupujú rôzne alkohol testery, avšak americká spoločnosť BACtrack zdá sa vymyslela trošku rozdielny spôsob, ako zistiť, či môžeš sadnúť za volant. BACtrack vyrába alkohol testy napríklad pre americkú políciu, ale teraz vymyslel jednoduchý náramok na ruku, vďaka ktorému môžeš monitorovať svoje požívanie alkoholu v dlhodobejšom horizonte.

 

Náramok totiž nemôže konkurovať presnosti alkohol testerov používajúcich fúkanie, keďže alkoholu môže trvať až 45 minút, aby sa dostal cez kožu, ale v prípade, že si chceš byť istý o svojej triezvosti po celý večer, náramok s názvom Skyn môže byť niečo pre teba. Okrem toho, že vie zistiť hladinu alkoholu v tvojej krvi, je schopný informovať aj nastavený kontakt, ktorý potom uvidí, že piješ, aj keby si možno nemal. Aj keď ešte nie je známa cena, na trh by sa mal prvýkrát dostať niekedy na konci tohto roka a pri veľkej snahe sa ti ho určite podarí dostať aj na Slovensko.

 

Ohodnoť článok
2
Zdieľaj článok
Hodnotenie tohto článku je dostupné len s aktívnym predplatným REFRESHER+.
Predplatiť si
Zrušiť
Pri hodnotení článku nastala chyba. Skús sa nanovo prihlásiť a znova ohodnotiť článok.

V prípade že problémy pretrvávajú, kontaktuj prosím administrátora.
OK
News
Piatok 6. 12. 2019
21:51
Vláda pošle na účet mesta Prešov milión eur. Rodiny sú v šoku, ešte nevedia, že sa nebudú mať kam vrátiť, hovorí premiér Vláda pošle na účet mesta Prešov prvý milión eur. Rodiny sú v šoku, ešte nevedia, že sa nebudú mať kam vrátiť, hovorí premiér.
21:46
Na Mercedese-Benz E63 AMG prešli z New Yorku do Los Angeles za 27 hodín a 25 minút. Extrémne ilegálny Cannonball rekord skrátil trasu, ktorá má bez zastávky trvať 41 hodín.
20:27
Najkrajšia reklama týchto Vianoc stála len približne 120 eur. Malý chlapec v nej balí darčeky a pomáha s účtovníctvom Najkrajšia reklama týchto Vianoc stála len približne 100 eur. Malý chlapec v nej balí darčeky a pomáha s účtovníctvom.
19:32
Rýchlo a zbesilo v animáku od Netflixu. Vláda USA zamestná Toretta, aby na autách naháňal zločincov Rýchlo a zbesilo v animáku od Netflixu. Vláda USA zamestná Toretta, aby na autách naháňal zločincov.
NAHOR
Najčítanejšie