Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
9. júla 2024 o 14:25
Čas čítania 0:46
Radka Klučárová

Hlavná konkurencia Dunaja? TV Joj dokončila nakrúcanie novej rodinnej ságy, s jej vysielaním však čaká

FILMY A SERIÁLY DUNAJ, K VAŠIM SLUŽBÁM FILMY A SERIÁLY NOVÉ SERIÁLY SLOVENSKÉ SERIÁLY SPRÁVY Z DOMOVA TELEVÍZIA MARKÍZA TV JOJ
Uložiť Uložené

TV Joj oddialila vysielanie seriálu Ranč. Markizácky seriál Dunaj tak zrejme ani túto sezónu nebude mať výraznú konkurenciu.

Rodinná sága Dunaj, k vašim službám z dielne TV Markíza nebude mať ani v jesennej sezóne avizovanú konkurenciu. TV Joj, ktorá už donakrúcala seriál Ranč s množstvom zvučných hereckých mien, jeho vysielanie najbližšej sezóne neodštartuje, píše portál Mediaboom.

Nakrúcanie novej rodinnej ságy, o ktorej sa hovorilo ako o najvýraznejšej konkurencii úspešného markizáckeho seriálu Dunaj, Jojka začala ešte vlani. Režíroval ju Ján Novák a na jej tvorbe sa podieľala aj kreatívna producentka Danica Hričová. Obaja menovaní stoja aj za televíznym hitom Nemocnica.

Predpokladalo sa, že Ranč diváci budú môcť sledovať už v tomto roku, podľa najnovších informácií sa v jesennej vysielacej štruktúre neobjaví. Jojka však bude pokračovať s vysielaním úspešného projektu Nemocnica. 

Na novinku si tak verejnosť bude musieť počkať. Už teraz je však známe, že sa v nej predstavia úspešní herci ako Nela Pocisková, Henrieta Mičkovicová, Jana Oľhová, Eva Matejková, Helena Geregová, Miro Noga, Hana Gregorová, Kristína Madarová, Roman Poláčik a ďalší. 

Odporúčané
Historický klenot Slovenska Banskú Štiavnicu roky trápia čierne stavby. Úradníkov je málo a pamiatky sú v ohrození Historický klenot Slovenska Banskú Štiavnicu roky trápia čierne stavby. Úradníkov je málo a pamiatky sú v ohrození 19. júla 2024 o 16:30

Práve Nela Pocisková fanúšikov na Instagrame informovala o dokončení nakrúcania. „Ďakujem všetkým za všetko. 10 mesiacov práce... Spoznala som úžasných nových priateľov, kolegov s skvelých ľudí a prenádherné dokonalé kone,“ napísala po poslednej klapke. 

 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa @pociskova.nela

Domov
Zdieľať
Diskusia