Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
11. apríla 2024, 11:45
Čas čítania 0:29
Radoslava Juračková

Na Snapchate si môžeš vyskúšať luxusný prsteň značky Cartier. Firmy medzi sebou nadviazali spoluprácu

MÓDA LUXUSNÉ MÓDNE ZNAČKY MÓDA SOCIÁLNE SIETE
Uložiť Uložené

Šperky za stovky eur teraz môžeš mať na ruke aj ty!

Cartier má spoluprácu so Snapchatom, vďaka ktorej si môžeš vyskúšať prsteň Cartier Trinity. Prostredníctvom augmentovanej (rozšírenej) reality uvidíš, ako by prstene luxusnej značky vyzerali na tvojej ruke. Spolupráca vznikla pri príležitosti osláv 100. výročia kolekcie Trinity.

„Vďaka pár jednoduchým krokom vám Cartier Trinity umožňuje objaviť kolekciu a vyskúšať si klasický prsteň Trinity. Tieto kúsky môžete vďaka Snapchatu hneď nakupovať. Keď rukou pohnete, prsteň ju nasleduje a Cartier Classic Trinity žiari ako v skutočnosti,“ opísala spoluprácu priamo sociálna sieť.

Filter sme na Snapchate vyskúšali aj my.
Filter sme na Snapchate vyskúšali aj my. Zdroj: Snapchat

Filter je dostupný na všetkých zariadeniach

Snapchat sľubuje, že vďaka 3D technológii si môžeš prsteň vyskúšať presne ako v obchode. Rukou môžeš ľubovoľne pohybovať a prsteň sa bez problémov prispôsobí. Služba je dostupná aj pre iOS aj Android a nájdeš ju v aplikácii na profile Cartier. 

Domov
Zdieľať
Diskusia