Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
17. augusta 2022, 11:49
Čas čítania 0:34
Viktor Kniš

Kritizoval som ich, nakoniec som na nich hrdý, priznáva Ego. Sleduj klip zo záberov z jeho bežných dní

HUDBA EGO
Uložiť Uložené

Ego vydáva nový videoklip, v ktorom si môžeš pozrieť niekoľko záberov z jeho bežných dní. Stretáva sa so známymi osobnosťami, poskytuje rozhovory a mení outfity.

Ego vydáva nový videoklip ku skladbe Jar Leto Jeseň, ktorú mali možnosť fanúšikovia zachytiť už na albume Prototypes. Člen Kontrafaktu sa pred tohtoročným letom rozhodol vydať hneď dva projekty s producentom Coderom a práve táto vec patrí medzi tie najúspešnejšie na streamovacích službách. 

Vo videoklipe raper z Piešťan zachytáva niekoľko svojich bežných dní. Stretáva so zaujímavými ľuďmi pri aktivitách, ktoré neodmysliteľne k životu hudobníka patria, zároveň ešte vzdáva poctu Bratislave, odkiaľ pochádza väčšina záberov. Pozornosť si v tomto prípade zaslúži aj časť textu, v ktorej Ego priznáva, že keď v minulosti niektorých mladších kolegov kritizoval, mohol sa mýliť. Dnes je hrdý na to, že po vydaní skladby dlhé týždne obsadzujú prvé priečky v rebríčku trendov na Youtube. 

Refresher si nedávno Ega pozval na videorozhovor, v ktorom vysvetľuje, prečo už nechce v textoch používať nadávky a prečo sa v nich nechce venovať napríklad téme drog. 

Domov
Zdieľať
Diskusia