Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
3. februára 2022, 14:42
Čas čítania 1:04
Daniel Mikolášik

Sajfa a Veronika Cifrová Ostrihoňová čakajú druhé dieťa. Radostnú novinku oznámila ich dcéra Sára

OSOBNOSTI MATEJ SAJFA CIFRA TEHOTENSTVO VERONIKA CIFROVÁ OSTRIHOŇOVÁ
Uložiť Uložené

Manželia vraj držali jazyk za zubami, ako dlho bolo treba. Nového prírastku sa nevedia dočkať.

Moderátorský pár Matej „Sajfa“ Cifra a Veronika Cifrová Ostrihoňová čakajú druhé dieťa. Oznámili to prostredníctvom dvoch príspevkov – Veronikinho videa a Sajfovej fotky na Instagrame.

Moderátorka na sociálnej sieti zverejnila rozkošné video s opisom „Dnes vysielame dvaja“. Rozpráva sa v ňom so svojou dvojročnou dcérou Sárou, ktorá sa manželom narodila v septembri 2019. „Čo má mamina v brušku?“ pýta sa Ostrihoňová, na čo malá Sárka odpovedá: „Bábätko.“ Na otázku, či to bude chlapček alebo dievčatko, však odpovedala už skepticky. 

Vraj to bude chlapček a volať sa bude dievčatko. „Koncept braček a sestrička ešte doladíme,“ reaguje na vtipnú odpoveď dcéry moderátorka. 

 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Veronika Cifrová Ostrihoňová (@veronikaostrihonova)

„Bolo to prekvapenie, ale, samozrejme, veľmi pekné prekvapenie. Tešíme sa, dúfame, že všetko dopadne dobre a že Sára si bude užívať úlohu veľkej sestry minimálne tak, ako si užíva úlohu sesternice,“ potvrdila Veronika Cifrová Ostrihoňová pre portál pluska.sk.

Odporúčané
Lietanie s malým dieťaťom: aké dokumenty potrebuješ a prečo by dieťa nemalo sedieť na mieste pri uličke? Lietanie s malým dieťaťom: aké dokumenty potrebuješ a prečo by dieťa nemalo sedieť na mieste pri uličke? 9. júna 2023, 15:30

Približne v rovnakom čase pridal Sajfa na Instagram manželkinu fotku s dcérou, kde Veronike gratuluje k jej dnešným 33. narodeninám. „Chceli sme vám to pôvodne oznámiť tancom, ale nakoniec v zhone rána som našiel iba túto krásnu fotku, keď mala Sára asi dva mesiace a dnes už vyzerá úplne inak. Emócia je stále rovnaká a hádam ešte intenzívnejšia, lebo moja krásna manželka, moja inšpirácia, moja kotva, môj maják, moja skala, môj múr, moja Veronika Cifrová Ostrihoňová má dnes narodeniny,“ napísal.

V závere dodal, že ich dcéra bude mať súrodenca. „Držali sme jazyk za zubami, ako dlho bolo treba. Nevieme sa dočkať,“ dodal moderátor a poďakoval fanúšikom za pozitívnu energiu.

 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa © Sajfa (@sajfa)

Domov
Zdieľať
Diskusia