Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
25. novembra 2021, 8:30
Čas čítania 2:12
Dominik Vetrák

Hailee Steinfeld je ako nový Hawkeye úžasná baba na zožratie. Stačí to však na to, aby ťa nový marvelovský seriál zaujal?

Hailee Steinfeld je ako nový Hawkeye úžasná baba na zožratie. Stačí to však na to, aby ťa nový marvelovský seriál zaujal?
Zdroj: The Walt Disney Company
FILMY A SERIÁLY HAWKEYE
Uložiť Uložené

Vyšli prvé dve zo šiestich epizód seriálového Hawkeya. Oplatí sa začať pozerať ďalší marvelovský seriál?

Marvel pokračuje v pumpovaní svojich seriálov cez streamovaciu platformu Disney+. Najnovším prírastkom je Hawkeye. Šesťdielny seriál sa bude vysielať každú stredu s tým, že teraz vyšli prvé dve epizódy. Marvel dobre vedel, prečo to robil. Bohužiaľ, prvé dve časti majú dosť pomalé tempo a sú nešťastne natiahnuté. 

Príbeh sa začína v roku 2012 (Hawkeye sa pritom odohráva zrejme na Vianoce 2025). Sledujeme dievčatko menom Kate Bishop (Hailee Steinfeld) s jej rodinou v New Yorku, keď na mesto zaútočili Chitauri pod vedením Lokiho. Marvel Cinematic Universe trvá tak dlho, že deti sa stávajú hrdinami a záporákmi vzhľadom na udalosti z prvých filmov.

Domov
Zdieľať
Diskusia