Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
7. februára 2018, 20:57
Čas čítania 0:00
Jakub Paulík

Život tínedžerov 90. rokov mal svoje čaro. Prvý trailer k seriálu Everything Sucks! sa pozrie na ich mladé lásky, radosti, ale aj problémy

FILMY A SERIÁLY
Uložiť Uložené

Zábavne pôsobiaceho seriálu Everything Sucks! sa dočkáme už o týždeň.

80. roky sme si od Netflixu už zažili a vieme, že u väčšiny z nás vcelku uspeli. Seriál Stranger Things sa stal za veľmi krátke obdobie mimoriadne populárnou záležitosťou a nie je vylúčené, že sa to podarí aj ich novému dobovému projektu. V Everything Sucks ale nečakajte žiadne vedeckofantastické prvky a už vôbec akýchkoľvek život ohrozujúcich Demogorgonov. 

V seriáli sa totiž pozrieme "len" na obyčajne neobyčajné životy stredoškolákov z amerického štátu Oregon. Od slovenských žiakov 90. rokov sa síce mierne líšia, ale isté podobnosti by sme dozaista našli. Aj u nás frčali dnes už takmer zabudnuté "VHS-ky", dobový štýl obliekania a pomalý, no istý nástup internetu k moci. 

Za seriálom stojí duo Ben York Jones a Michael Mohan. Čo sa hercov týka, počítame s menami, ako Patch Darragh, Peyton Kennedy, Jahi Di'Allo Winston, Rio Mangini či Sydney Sweeney. Everything Sucks! premiéruje už 16. februára (únor) 2018 a pokiaľ vás nižšie priložený plnohodnotný trailer či predošlý teaser zaujali, mali by ste dať seriálu šancu.


Domov
Zdieľať
Diskusia