Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
16. júna 2018, 5:29
Čas čítania 0:00
Dušan Šutarík

Tom Holland vyzradil Chrisovi Prattovi kompletný dej Jurassic World: Fallen Kingdom. Ten si myslel, že žartuje, až kým si neprečítal scenár

FILMY A SERIÁLY TOM HOLLAND
Uložiť Uložené

Tom Holland sa opäť nezaprel. Tentokrát však nebol po ruke Benedict Cumberbatch, aby ho zastavil.

O tom, že Tom Holland (Spider-Man: Homecoming) má často problém držať jazyk za zubami, už vieme. Napríklad z tohto videa, kde ho musel krotiť kolega Benedict Cumberbatch, aby sa na verejnosť nedostali nejaké spoilery ohľadom Avengers: Infinity War.

Holland teraz svoj zlozvyk dokonca posunul na nový level, keď vyspoiloval film, v ktorom ani nehrá. Týka sa to pravdaže Jurassic World: Fallen Kingdom, ktorý si v našich kinách budete môcť pozrieť už budúci týždeň.

Predstaviteľ hlavnej role Chris Pratt sa v nedávnom interview zveril, že mu Tom Holland kompletne vyspoilil celý príbeh Fallen Kingdom, a to ešte predtým, než sa vôbec rozbehla produkcia.

Pratt prezradil, že sa s Hollandom zakecal pri natáčaní Guardians of the Galaxy Vol. 2. Holland v tom čase pracoval na Spider-Man: Homecoming.

„Prvý, od koho som sa dopočul o príbehu, bol Tom Holland, čo sa môže zdať dosť divné,“ prezradil Pratt. „Tom pravdaže poznal J. A. Bayonu (režisér Fallen Kingdom), keďže spolu pracovali na The Impossible.“

Tom Holland vyzradil Chrisovi Prattovi kompletný dej Jurassic World: Fallen Kingdom. Ten si myslel, že žartuje, až kým si neprečítal scenár
Zdroj: Universal Pictures

Podľa Prattových slov si to k nemu Holland namieril a rovno začal prezrádzať dôležité časti deja. J. A. Bayona totiž evidentne nevedel, čo činí a vo svojej dobromyseľnosti mu prezradil, o čom sequel bude.

„Povedal mi: 'Hej, kámo, práve som hovoril s J. A. a povedal mi celý dej, celý príbeh.' A ja na to len: 'Čože?' A on: 'Hej, je tam sopka a tak...'

Povedal som mu, že určite žartuje, ale on povedal, že si srandu nerobí a rozpovedal mi celý dej. No, a potom, keď som si čítal scenár, zistil som, že si naozaj nerobil žarty. Všetko bolo presne, ako povedal.“

Odporúčané
RECENZIA: Uncharted RECENZIA: Uncharted 18. februára 2022, 15:30

Tom Holland už zrejme začína byť niečo ako "majster spoilerov", keďže toto rozhodne nie je prvý prípad, kedy si nedokázal zahryznúť do jazyka. Spomínali sme už Infinity War, kde situáciu hasil Cumberbatch, ale Holland si aj tak neodpustil postnúť na Instagram prvý oficiálny plagát k filmu. Pravdaže, ešte predtým, než ho odhalilo štúdio.

Rovnako už hovoril o tretej časti ako o hotovej veci, hoci ešte snímka nebola ani oficiálne potvrdená. Uvidíme teda, čo nám talentovaný mladý herec prezradí nabudúce.

Našťastie, Chris Pratt v jeho tradícii nepokračoval a v interview nič podstatné nevyzradil. Sami sa teda môžete dejom nechať prekvapiť. Fallen Kingdom vstúpi do slovenských kín už 21. júna (červen) 2018.

Domov
Zdieľať
Diskusia