Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Refresher Slovensko
Otvoriť v aplikácii Refresher
Stiahnuť
X
1. júna 2018, 19:29
Čas čítania 0:00
Sona O.

Známe osobnosti sa na chvíľu zmenia na cyklokuriérov. Pomôžu tým chorým deťom

ZAUJÍMAVOSTI BRATISLAVA CYKLISTIKA SLOVENSKO ŠPORT
Uložiť Uložené

Už budúci týždeň vyrazí 50 známych osobností do ulíc na bicykloch, aby pomohli tým najmenším. Zúčastnia sa misie 07, Aby bol svet lepší.

Chceš originálny certifikát, vďaka ktorému sa aspoň na chvíľu môžeš stať lepším človekom? Zapojiť sa môžeš do unikátnej charitatívnej akcie s názvom "Misia 07, Aby bol svet lepší."

Certifikát ti na bicykli doručí priamo jedna z 50 známych osobností, čo sa do projektu zapojili. Možno práve tebe pri dverách zazvoní Martin Valihora, Robo Papp, Karin Haydu či  snowboardistka Baša Števulová

Známe osobnosti sa na chvíľu zmenia na cyklokuriérov. Pomôžu tým chorým deťom
Zdroj: Misia "Aby bol svet lepší"

Za každý doručený certifikát misia daruje peniaze na nákup zdravotníckych pomôcok pre choré deti. Objednať si ho môžeš sám pre seba alebo pre kamoša či rodičov. Domov ti ho doručia už onedlho a to 5. júna

„Som nesmierne rád, že každý rok sa nám darí dať dokopy skvelých ľudí, ktorí sa aktívne zapájajú do MISIE. Prepotia tričká, poriadne potrápia svaly a aj zadky, ale napriek tomu neváhajú znova sadnúť na bicykel a pomôcť chorým deťom,“ povedal Nikita Slovák, režisér a ambasádor projektu pre portál bratislava.dnes24.

Cyklokuriéri štartujú pri Eurovei a odtiaľ si to namieria do celej Bratislavy, podľa toho, kam si pošleš objednávku. Oblečení budú v žltých tričkách a s červenými vlajočkami s logom MISIA

Odporúčané
Einpark Offices ide proti prúdu: Kým iní stoja v zápche, naši zamestnanci už pijú prvú kávu Einpark Offices ide proti prúdu: Kým iní stoja v zápche, naši zamestnanci už pijú prvú kávu 20. februára 2024, 10:30

"Naši kuriéri presne vedia, pre koho potia tričká a takisto aj ľudia, čo si ich objednajú, majú možnosť zoznámiť sa s ich osudmi. Istým spôsobom je to možnosť dať druhému časť seba,“ povedal ambasádor projektu Nikita Slovák.

Certifikát si môžeš objednať na facebookovej stránke udalosti. Zaplatíš zaň symbolických 10 eur, no ak sa tešíš na niekoho konkrétneho zo zoznamu celebrít, môžeš si priplatiť 50. 

Domov
Zdieľať
Diskusia