Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
5. októbra 2017, 18:15
Čas čítania 0:00
Jakub Paulík

V nemeckom mestečku sa za zvláštnych okolností stratia dve deti. Temne ladený seriál od Netflixu nám už len zo svojej upútavky naháňa hrôzu

FILMY A SERIÁLY DARK NETFLIX
Uložiť Uložené

Ťažko odhadnúť z minútovej upútavky výslednú hodnotu celého projektu, ale pokiaľ to vyjde, fanúšikovia žánru thriller či horor budú mľaskať blahom.

Seriál s výstižným názvom Dark nás zavedie do nemenovaného nemeckého mestečka, kde sa stratí dvojica detí. Čo všetko sa za touto udalosťou môže skrývať? V desiatich častiach s hodinovou dĺžkou sa okrem súčasnosti pozrieme aj do roku 1986 a podľa dostupných informácií by nás v seriáli mala čakať aj nadprirodzená zápletka.

Za projektom stojí Baran bo Odar a Jantje Firese (kritikmi ocenený thriller Who Am I) a premiéra je predbežne plánovaná na 1. decembra (prosinec) 2017. Otázkou nie je, kto to vykonal, ani kde sa to stalo, prípadne ako. Otázka znie - kedy? Tik - tak, čas sa kráti. Akým dojmom na vás pôsobí upútavka? 

Domov
Zdieľať
Diskusia