Sobota 24. 3. 2018 meniny má Gabriel

hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.
zdroj: //imgur.com/4n8fQ

Fotografie Marilyn Monroe tesne pred smrťou idú do dražby. Intímna fotoséria nahej krásky sa vyšplhá na desaťtisíce eur

Jej smrť však stále nie je vyriešená.

6. október 2017, 11:06
6. október 2017, 11:06

Jej smrť však stále nie je vyriešená.

Dvanásť intímnych fotiek legendárnej a nezabudnuteľnej Marilyn Monroe zobrazujúce sfúkavanie sviečok na jej narodinovej torte či plávanie bez plaviek idú čoskoro do aukcie. Predpokladaná cena sa vyšvihla na približne 32 000 €. Samotné snímky sú viac než očarujúce a pochádzajú z krátkeho, no kúzelného filmu Something's Got to Give, ktorý vznikol už v roku 1962 a má stopáž necelých 38 minút.

 

Podobné snímky sexsymbolu Marilyn Monroe už vlastnia viacerí zberatelia. V kolekcii sa nachádzajú tiež pokazené fotografie The Beatles a životopisné snímky Franka Sinatru či Muhammada Aliho, o ktoré sa nepredpokladá veľký záujem a dosiahnuť majú sumu len asi 13 000 dolárov. Za fotografiami Marilyn stojí autor menom Lawrence Schiller a už teraz je jasné, že o ne zabojuje obrovské množstvo ľudí.

 

Je veľmi pravdepodobné, že táto séria je posledná, ktorú Marilyn nafotila pred jej úmrtím. To je, mimochodom, opradené mnohými tajomstvami. Úradmi je jej smrť zaregistrovaná ako samovražda, no existujú teórie, že mohlo ísť o úkladnú vraždu napojenú na americkú mafiu či dokonca rodinu bývalého amerického prezidenta Kennedyho.

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom
Najčítanejšie