Nedeľa 18. 3. 2018 meniny má Eduard

hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.

Pražské duo VR/NOBODY predstavuje prvý singel z chystaného albumu Proud, ktorý môžeme očakávať už o pár dní

Unikátny indie projekt v zložení Václev Rouček ako spevák a NobodyListen ako producent, je konečne späť s novou tvorbou.

18. jún 2017, 22:19

Unikátny indie projekt v zložení Václev Rouček ako spevák a NobodyListen ako producent, je konečne späť s novou tvorbou.

Pražskú dvojicu VR/NOBODY v zložení Vašo Rouček ako spevák a vokalista a NobodyListen v úlohe hudobného producenta vám už snáď nemusíme predstavovať, keďže na našom webe o nich vždy píšeme s veľkým nadšením. Od ich projektov YET a Now z roku 2015, ktoré boli mimochodom vynikajúce a konečne priniesli do našich končín niečo nové a hlavne kvalitné, ubehlo pomerne veľa času. O prípravách ďalšieho spoločného albumu sa však už nejaký ten piatok rozpráva, no jediné, čo sme s určitosťou vedeli bolo, že VR tentokrát bude spievať v rodnom českom jazyku.

 

Dnes sme sa dočkali, keďže chalani predstavujú prvý singel  z avizovaného nosiča, ktorý dostáva názov Proud. Chvíľku som sa nad ním musel pozastaviť a stále si nie som úplne istý, či ide o český alebo anglický názov, tak zatiaľ necháme rozmýšľať aj vás a do ďalšieho článku si to už pre istotu overíme. Naspäť k dnešnej skladbe s titulom , ktorá je definíciou toho, čo títo dvaja v hudbe dokážu a vôbec sa nebojím tvrdiť, že toto nám môžu závidieť aj v zahraničí. Teda, vlastne už aj my závidíme Čechom. Už tradične sme sa dočkali aj vkusného atmosférického vizuálu, o ktorý sa režisérsky postaral Flashfaker. Novinku môžeš podporiť aj na iTunes či Spotify a celý album očakávaj už o pár dní, teda presne 28. júna.

 

 

Tagy: vr/nobody, proud
Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom
NAHOR
Diskusia2 komentáre
Diskusia je len pre prihlásených
2 komentáre
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
Ferdinand Holič18. jún 2017, 22:36

názov je český hovorili to na radiu 1 v nobodyho show ADDICT a konkrétne v tejto https://soundcloud.com/vr-nobody/addict-7-w-vr-vrnobody

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
venček19. jún 2017, 10:51

Nobody má len štastie že je prehajpovaný, keby toto spraví nejaký "obyčajný" producent tak ani po ňom nešteknete a zapadne to v hlbinách soundcloudu.

-5 Odpovedať · Nahlásiť
Najčítanejšie