Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Refresher Slovensko
Otvoriť v aplikácii Refresher
Stiahnuť
X
1. decembra 2023, 12:12
Čas čítania 0:37
Dominik Vetrák

Lepší trailer sme nevideli celé roky. Nový Mad Max ti odpáli dekel, zatieňuje aj Dunu 2

Lepší trailer sme nevideli celé roky. Nový Mad Max ti odpáli dekel, zatieňuje aj Dunu 2
Zdroj: Warner Bros.
FILMY A SERIÁLY FURIOSA: A MAD MAX SAGA
Uložiť Uložené

Furiosa: A Mad Max Saga vyjde v roku 2024 a už teraz je isté, že to bude nezabudnuteľný film.

Štúdio Warner Bros. odhalilo prvé zábery z chystaného sci-fi blockbusteru Furiosa: A Mad Max Saga. Ide o prequel snímky Mad Max: Fury Road z roku 2015. Po prvom traileri budú diváci zrejme slintať, pretože ukazuje veľké množstvo krásnych záberov s premakanou kompozíciou. V traileri sa toho deje veľa a je jasné, že režisér George Miller prinesie ďalšie vizuálne veľdielo.

Odporúčané
Na Netflixe bude v decembri viac TOP filmov ako seriálov. Aká ich novinka získa Oscarov a ktoré prekonajú aj marvelovky? Na Netflixe bude v decembri viac TOP filmov ako seriálov. Aká ich novinka získa Oscarov a ktoré prekonajú aj marvelovky? 30. novembra 2023, 17:30

Dej zachytí snahu Furiosy dostať sa späť domov naprieč celou púšťou. Svet je jedno veľké púštne vrakovisko a ľudia na spustošenej planéte prežívajú na minimálnom prísune jedla. Všade sú zlodeji a gangy na autách, motorkách a podobne. Zastať znamená zomrieť.

Mladšiu verziu Furiosy stvárnila Anya Taylor-Joy (Last Night in Soho, Split). Záporáka Dementusa stvárnil Chris Hemsworth (Thor) a v snímke bude aj Immortan Joe z Fury Road. Hugh Keays-Byrne, ktorý ho hral vo Fury Road, zomrel v roku 2020. Nie je známe, ktorý herec ho stvárni tu. Furiosa: A Mad Max Saga vyjde niekedy v priebehu roka 2024.

Domov
Zdieľať
Diskusia