Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
21. augusta 2023, 13:00
Čas čítania 3:26
Ema Stanovská

Takto vyzerá tréningový plán frontmana Imagine Dragons. Speváka k cvičeniu priviedlo vážne ochorenie kĺbov

Takto vyzerá tréningový plán frontmana Imagine Dragons. Speváka k cvičeniu priviedlo vážne ochorenie kĺbov
Zdroj: TASR/Pavol Zachar
OSOBNOSTI CVIČENIE IMAGINE DRAGONS POSILŇOVANIE ZDRAVIE
Uložiť Uložené

Ak sa ti zdá, že spevák sa počas koncertu nejak často klania, je to tým, že si zrejme len naťahuje chrbát. Trpí totiž chronickou reumatickou chorobou, ktorá mu napáda kĺby.

Ak si bol včera jedným zo 60 000 ľudí, ktorí si užili vystúpenie Imagine Dragons na bratislavskom festivale Lovestream, veríme, že skvelá hudba nie je jediné, čo ťa zaujalo. Áno, telo Dana Reynoldsa naozaj vyzerá ako vysekané z kameňa (niekto by povedal, že možno ešte o trošku lepšie).

Oveľa šokujúcejšie je to, že takúto figúru sa mu podarilo vybudovať doslova za niekoľko mesiacov. No pred tým, ako ťa pri pohľade na speváka premôže túžba začať dvíhať stokilové činky a hltať kreatín, spomaľ. Toto telo totiž rozhodne nedostal zadarmo.

Speváka trápila depresia aj artritída

Danovi Reynoldsovi nik úspech nenaservíroval na striebornom podnose. O spevákovi je známe, že v minulosti trpel depresiami a každodenné cvičenie mu odporučil psychológ, ktorého navštevuje dodnes. Avšak, tam sa jeho trápenia so zdravím nekončia.

Odporúčané
Lovestream priniesol do Bratislavy kolaps dopravy aj koncert roka. Imagine Dragons prilákali až 60-tisíc ľudí (Report) Lovestream priniesol do Bratislavy kolaps dopravy aj koncert roka. Imagine Dragons prilákali až 60-tisíc ľudí (Report) 21. augusta 2023, 16:30

V roku 2015 počas koncertu priznal, že život mu komplikuje aj zákerné autoimunitné ochorenie s názvom ankylozujúca spondylitída (AS). Ide o chronickú zápalovú reumatickú chorobu, ktorá napáda kĺby. Spevák minulý rok pre mužský časopis Men's Health povedal, že ochorenie mu spôsobovalo najmä veľké bolesti panvy a bedier. Aby toho nebolo málo, Reynolds má aj ulceróznu kolitídu – chronické ochorenie hrubého čreva.

 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Imagine Dragons (@imaginedragons)

V roku 2018 prezradil, že po desiatich rokoch boja s vážnym zápalovým ochorením je teraz „najzdravší, aký kedy bol, a žije bez bolesti“. Okrem stravy a vitamínov sa mu to podarilo práve vďaka cvičeniu. „Zmenilo mi to život,“ napísal nadšene s tým, že zásluhy prisudzuje svojmu osobnému trénerovi Bradovi Feinbergovi – svalnatému Vikingovi v obleku, ktorý namiesto rýchlokvasených fitness videí zdieľa vedecky podložené informácie. Dobrá voľba, Dan.

 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Brad Feinberg (@bradfeinberg88)

Čítaj na ďalšej strane
Článok pokračuje na ďalšej strane
Strana 1 z 3
Domov
Zdieľať
Diskusia