Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
25. decembra 2012 o 19:04
Čas čítania 0:00
Peter Hlavička

LeBronov špeciálny majstrovský prsteň Ambush x UNKNWN

MÓDA
Uložiť Uložené

Aj keď LeBron James svoj majstrovský prsteň na ruke už má, rozhodol sa priblížiť tento pocit aj pre bežných ľudí a to spoluprácou

Aj keď LeBron James svoj majstrovský prsteň na ruke už má, rozhodol sa priblížiť tento pocit aj pre bežných ľudí a to spoluprácou svojho miamského butiku UNKNWN a výrobcom šperkov a doplnkov menom Ambush. Vďaka nim sa tak k nám odstáva tento jednoduchý, no predsa jedinečný prsteň. Ten má na prednej strane malé logo LeBronovho obchodu, okolo ktorého sa nesie nápis "Champions". Dizajnovo sa taktiež veľmi podobá originálnemu prsteňu z NBA, a tak nesmie chýbať ani rok 2012 na bočnej strane, ktorý z druhej strany dopĺňa jeden z LeBronových výrokov. Tento prsteň vo farbe ružového zlata už je dostupný exkluzívne v spomínanom butiku.

LeBronov špeciálny majstrovský prsteň Ambush x UNKNWN
LeBronov špeciálny majstrovský prsteň Ambush x UNKNWN
Domov
Zdieľať
Diskusia